Михайло Поплавський вперше показав підрослого онука: скільки років приховували хлопця від публіки?

Знаменитий Михайло Поплавський тривалий час приховував свою родину, але творчістю онука ризикнув поділитися.

У Михайла Поплавського велика родина: син привів дружину і подружжя згодом народило чудового хлопчика. Новоспечений дідусь тривалий час взагалі навіть не згадував про поповнення у родині, але, коли онук підріс вирішив долучити його до музичної творчості.

Михайло Поплавський та Катерина Осадча.

До речі, Михайло Поплавський вже на пенсії. Він вже розповідав раніше, що держава йому платить 16-17 тисяч, але цих грошей він майже не бачить, адже ними завідують його помічники.

Як звати онука Михайла Михайловича?

Нащадка вічно Юного орла назвали Єгором. Вперше прихильники діда познайомилися з ним завдяки кліпу “Сину мій”. Там хлопець зіграв головну роль.

Онук Михайла Поплавського

“Головним актором кліпу “Сину мій” був мій онук, моя гордість – Єгор Олександрович Поплавський. Він зіграв мого сина Олександра в дитинстві”, – написав Михайло Михайлович.

Також зазначив співак, що два кліпи відзняли всього за 8 годин.

Більше про життя дитини співак не став розповідати. Навіть не сказав скільки років Єгору Олександровичу. Виглядає хлопчик, як школяр молодших класів.

Феноменально дитина схожа на свого батька. Син Поплавського не пішов у шоу-бізнес, а став підприємцем. У досить молодому віці пережив аварію та численну кількість операцій. На щастя, чоловіку вдалося відновити своє здоров’я.

Син Михайла Поплавського – Олександр

Одружився Олександр Поплавський з учасницею конкурсу краси.

 

Читай нас в соцмережах

Поділіться статтею

Популярне

Схожі теми

Останні новини