Оля Полякова вперше показала свого вітчима, який замінив їй рідного батька: що відомо про чоловіка

Відома українська співачка Оля Полякова зворушливо привітала свою маму з 60-річним ювілеєм та показала її на фото разом з вітчимом.

Суперблондинці вітчизняної естради вже 37, проте виглядає вона набагато молодше. І тепер ясно, як їй це вдається – у Олі чудові гени, які дісталися їй від мами Світлани Іванівни. Жінці виповнилося 60 років, однак її краса, схоже, зовсім не в’яне.

Оля Полякова з доньками і мамою
Оля Полякова з доньками і мамою

У вітальному пості Полякова побажала найріднішій людині бути завжди здоровою і щасливою, енергійною і активною:

“Ти кохана всіма нами, і своїм чоловіком. Ти надихаєш мене, і даєш надію, що після 60 життя ще є і воно сповнене радощів та задоволень”, – написала артистка під фото мами з вітчимом Юрієм, він дипломат.

Мама і вітчим Олі Полякової
Мама і вітчим Олі Полякової

Коментатори захопилися неймовірним зовнішнім виглядом іменинниці. Дехто навіть підколов Суперблондинку, зазначивши, що мама дасть їй фору.

До речі, не так давно Ольга зізналася, що Юрій насправді не її рідний батько, проте дитинство майбутньої зірки пройшло не з ним – Світлана Іванівна вийшла заміж за іншого чоловіка, коли дочка була вже дорослою. А ось талант до музики Полякова успадкувала від біологічного батька:

“Він хотів займатися музикою, але родина цього не приймала, і він вчився в медінституті [у Олі лікарська сім’я]. Так і не довчився – його успішно звідти вигнали, оскільки він халтурив, їздив по весіллях… Саме від нього я взяла свій талант… Він дуже добре співав, грав на всіх музичних інструментах, мав абсолютний слух”, – казала співачка в інтерв’ю журналісту Дмитру Гордону.

Оля Полякова
Оля Полякова на сцені

Вітчим Полякової свого часу був консулом Радянського Союзу на Кубі і навіть дружив з Фіделем Кастро, а рідний батько помер від онкології.

Схожі новини