Мама Наташі Корольової лається гірше чоботаря: зірка на камеру заговорила так, що вуха в’януть (Відео)

Мама Наташі Корольової дуже екстравагантна жінка, але почути від неї лайливу лексику не очікував ніхто.

Мама Наташі Корольової цікава героїня вітчизняного шоу-бізнесу. Вона завжди на виду. Попри свій вік артистка зібрала навколо себе багато прихильників різного віку. Активно веде свої сторінки у соціальних мережах знаменитість та балує фанатів несподіванками. Часто Людмила Поривай (так звати жінку) не гребує показати свої публічні витівки.

Зіркова матуся то станцює на вулиці, то заспіває, а ще може влаштувати ефектну фотосесію у стилі Барбі-принцеси.

Людмила Поривай

Та останній її перформанс викликав більше критики, аніж похвали. Немолода жінка дозволила собі висловитися у геть неінтелігентній формі. Лайка та знецінена лексика вперше з’явилися у відео Людмили. Лунали вони з її вуст.

Прихильники з краплею розчарування написали знаменитості:

  • Чудово! Але не очікувала почути мат
  • Почувши з уст мами Люди мат, я трохи в подиві…
  • Подурніла

Ким Людмила Поривай є за освітою?

Попри образ немолодої шебутної мами, Людмила є дуже освіченою дамою. Ще за років життя у Києві, вона закінчила столичну консерваторію, а потім здобула звання доцентки. Тривалий час Поривай викладала студентам вокал.

Людмила Поривай має унікальну вроду. Те, що треба для сцени! Фото взято на просторах мережі.

Майже всю свою молодість відпахала співачка на трьох роботах: і хором керувала, і в інституті викладала, а ще й творила разом з жіночою капелою.

Втім, свою золоту жилу артистка знайшла на телебаченні. Слава до неї прийшла після участі у ряді проєктів. З появою соціальних мереж мама Люда взагалі стала популярною завдяки своїм сміливим вихідкам.

реклама

Поділіться статтею

36-річна Тіна Кароль показала обличчя без гриму

36-річна Тіна Кароль показала обличчя без гриму і засвітила всі зморшки: життя не пошкодувало поп-діву

Тіна Кароль цього року вирішила змінити амплуа і з ліричної романтичної співачки перетворилася на справжню левицю української сцени. Її молодості може позаздрити кожна, але як насправді виглядає знаменита білявка без гриму? Чи правда, що зморшок артистці не перелічити?
Хто допоміг Софії Ротару встати на ноги після смерті чоловіка

Хто допоміг Софії Ротару встати на ноги після смерті чоловіка: парубок, який постійно крутився поруч

Після смерті чоловіка Софії Ротару, уся родина співачки була вщент розбита. Справа в тому, що з життя пішов не тільки голова сім'ї, але й той, хто очолював бізнес родини. Абсолютно усе на той час залежало від Анатолія Євдокименко. Після тривалої перерви артистка таки повернулася на сцену, але завдяки кому?
Дзідзьо встав на коліно перед заміжньою Поляковою

Дзідзьо встав на коліно перед заміжньою Поляковою просто посеред концерту: Вадим у прольоті

Дзідзьо та Оля Полякова для широкого загалу — хороші друзі. Вони нерідко з'являються разом в однакових проєктах, а також в особистих блогах один одного. Нове спільне фото артистів здивувало користувачів мережі — Дзідзьо впав перед Ольгою не коліна з великим букетом троянд.
Мама Сердючки Інна Білоконь вперше показала чоловіка, якого обрала замість Андрія Данилко

Мама Сердючки Інна Білоконь вперше показала чоловіка, якого обрала замість Андрія Данилко: вибір очевидний

Багато років тому Інна Білоконь шокувала публіку абсолютно неочевидним для них вибором чоловіка. Поки всі вважали її коханкою Андрія Данилко, вона будувала сім'ю з іншим і навіть народила від нього дітей. Усі деталі читайте у нашій статті.
Джамала несподівано полишила чоловіка

Джамала несподівано полишила чоловіка, з яким провела пліч-о-пліч 11 років: “Це рішення прийшло швидко”

Співачка Джамала, яка стала переможницею вокального конкурсу Євробачення у 2016 році, поділилася зі своїми прихильниками особистими рецептами щастя та розповіла нові подробиці особистого та творчого життя. Як виявилося, останнім часом в артистки відбулося чимало змін.

Популярне

Останні новини