(Фото) Розлучена Ірина Білик з’явилася у компанії нового чоловіка: копія Ахмадов, але молодший на 14 років

Ірина Білик, як справжня українська Примадонна міняла обранців, як рукавички. Захоплені чоловіки пропонувалі зірці все, що вона бажала. 5 разів створювала родину, двічі ставала мамою, але врешті-решт вибрала шлях незалежної жінки. Та чи надовго? Вже біля співачки побачили легіня.

Ірина Білик. Ця артистка стала роковою дамою для багатьох завидних українських наречених. Не встояли перед її чарами ні Юрій Нікітін, ні Дмитро Коляденко, ні Аслан Ахмадов. Останній обранець української Примадонни був з нею у шлюбі з 2015 року. Втім, навіть поява спільної дитини не врятувала стосунки від краху.

Ірина Білик розлучилася з Асланом Ахмадовим заради іншого чоловіка
Розлучена Ірина Білик з’явилася у компанії нового чоловіка

Знаменита серцеїдка навіть посміювалася, розповідаючи про те, що вже не рахує свої розлучення. Та, полишивши батька Табріза (так звати молодшу дитину зірки), вона вже опинилася поруч з молодим легінем.

З ким готова обійматися Ірина Білик?

Артистка показала, що зараз у її житті – новий етап. Вона активно працює над своєю кар’єрою: знімає кліпи, пише пісні. Нещодавно її помітили поруч з молодим музикантом. Такий же чорнявий та стильний, як і Аслан Ахмадов. Обіймав нашу приму шоу-бізнесу – Сергій Мироненко. Йому 37 років. Цього артиста ви точно не могли не помітити.

Він ще 2000-х років пробивається на велику сцену. Брав участь у проєкті “Шанс”, “Караоке на майдані”, виступав на шоу “Х-Фактор”. Записавши дуетну пісню разом з Білик вийшов на новий рівень.

Прихильники з нетерпінням чекали на новий хіт від співачки і були приємно вражені тим, що вона знову поділилася зі слухачами ліричними емоціями. Звернули також увагу і на те, хто знімав новий кліп зіркам. Відеоряд готував саме екс-чоловік Ірини – Аслан Ахмадов.

Над проєктом фотограф і дизайнер працював у свій цьогорічний візит до української столиці. Прибув заради сина, але так, як вдалося зберігти дружні стосунки з колишньою, зміг допомогти їй і у творчості.

Читай нас в соцмережах

Поділіться статтею

Популярне

Схожі теми

Останні новини