Оля Полякова та Маша Єфросиніна змили макіяж і не впізнали одна одну: немає брів, червона шкіра і зморшки

Маша Єфросиніна та Оля Полякова вирішили позбавитися будь-яких комплексів та на очах усієї країни змили з себе макіяж. Знаменитості не побоялися постати перед фанатами у своєму істиному вигляді і, можливо, це їм не раз аговкнеться. Щоб побачити зірок без гриму, читайте нашу статтю.

Краса відомої телеведучої Маші Єфросиніної та популярної співачки Олі Полякової не може піддаватися сумнівам, адже зірки віддають неймовірні гроші на те, щоб залишатися молодими, вродливими та затребуваними на телебаченні. Сама професія вимагає з них великих вкладень у своє обличчя та тіло. І, звісно,  ці інвестиції окуповуються.

Оля Полякова та Маша Єфросиніна змили макіяж

Нещодавно на платформі YouTube був опублікований новий випуск авторської програми Маші Єфросиніної та Олі Полякової “Дорослі дівчата”. Наприкінці епізоду обидві наважилися на сміливий крок — змити себе у весь макіяж, який, до речі, коштував їм по двісті доларів. Саме таку суму вони назвали, коли були зайняті видаленням косметики зі свого обличчя.

Оля Полякова та Маша Єфросиніна змили макіяж

Варто відмітити, що не дивлячись на велику кількість косметологічних процедур, до яких вдаються зірки, у кожної все одно є свої проблеми. Наприклад, Маша не змогла видалити почервоніння.

Оля Полякова та Маша Єфросиніна змили макіяж. Телеведуча без гриму

Також на шкірі помітні пігментні плями та зморшки. А от Оля Полякова, як виявилося, майже не має брів. Втім, це аж аніяк не псує краси знаменитостей.

Оля Полякова та Маша Єфросиніна змили макіяж. Співачка без гриму

Варто віддати належне, що Маша Оля також розповіли про особливості свого віку, справжню вагу і багато інших деталей, які не до снаги відкрити багатьом жінкам. Це каже про впевненість в собі, здорове ставлення та любов до себе. Глядачі програми позитивно сприйняли цю сцену і засипали дівчат компліментами.

Популярне зараз

Схожі новини