Оля Полякова влаштувала новий скандал: переключилася з Кароль на тих, хто не змусить публічно вибачатися

Минулого телевізійного сезону Оля Полякова влаштувала декілька гучних скандалів, образивши поп-діву Тіну Кароль та найбагатшу співачку України Камалію. На цей раз вона зачепила менш впливових виконавців, чиї фан-бази навряд стануть на неї тиснути. Усі деталі статті.

Як відомо, гостра на язик Оля Полякова вже другий сезон поспіль є зірковим детективом у гіпер шоу “Маска”. І хоча вона вражає своїм професіоналізмом та знанням в області вокалу, час від часу Суперблондинка дозволяє собі зайвого.

Оля Полякова
Оля Полякова влаштувала новий скандал

Нагадуємо, що минулого сезону Оля Полякова сильно посварилася з Тіною Кароль, тому що назвала її “плакальницею на похоронах”, а потім розкритикувала фігуру Камалії, за що також отримала публічне засудження. До речі, з поп-дівою вони так і не помирилися. Зірки навіть не вітаються при зустрічі.

Оля Полякова влаштовує новий скандал

На цей раз Оля Полякова також розійшлася, але навряд хтось буде ображатися на це. Зіркові детективи мали відгадати особистість персонажу Скандал. І знаменитість, нічого не соромлячись, вирішила перерахувати тих співачок, які зіпсували свою репутацію гучними скандалами.

Оля Полякова влаштувала новий скандал

“Висока і худа – це може бути Маша Єфросиніна, але в скандалах вона не була помічена. Підказки проговорює російською мовою, це означає, що Скандал не володіє українською мовою, може бути Світлана Лобода, Лоліта, Слава Камінська або Монро”, – озвучила Оля Полякова.

Олег Винник допоміг своїй колезі, а може навіть вчасно її зупинив — співак зазначив, що у виконавиці високий грудний регістр, а з усіх вище перерахованих артисток ним володіє лише одна — Слава Камінська. Однак, чи виявилися правдивими здогадки зіркових детективів з’ясується лише у наступному епізоді, який доведеться почекати.

реклама

Поділіться статтею

Андрій Данилко розцвів поруч з граціозною білявкою

Андрій Данилко розцвів поруч з граціозною білявкою: почуття до Інни Білоконь далеко в минулому?

Деталі особистого життя Андрій Данилка недоступні ні для його оточення, ні для широких мас. Співак повністю виключив можливість такої ситуації, коли назовні виходять речі, що не варто знати громадськості. Тим не менш, у мережу час від часу потрапляють кадру, з яких можна зробити певні висновки.
Наталя Могилевська

Самотня Могилевська розщедрилася та зробила Дантесу несподіваний подарунок: “Я так довго чекала”

Наталя Могилевська була першою продюсеркою співака Володимира Дантеса. Зіркова кар'єра артиста розпочалася з другого сезону української "Фабрики зірок", наставницею якого була саме Наталя. Декілька років тому виконавець вирішив зробити паузу в сольній кар'єрі, проте тепер повертається на сцену.
Максим Галкін зізнався, що двійнята Ліза та Гаррі мучаться від ревнощів

Максим Галкін зізнався, що двійнята Ліза та Гаррі мучаться від ревнощів: “Встають між мною і…”

Відомий російський гуморист Максим Галкін в вперше розповів, що його діти Ліза топ Гаррі мучаться від ревнощів. Не дивлячись на те, який з коміка вийшов прекрасний батько, у сім'ї все одно присутні негативні емоції, які дуже цікаво проявляються. Усі деталі в статті.
Вагітна дружина Романа Сасанчина повідомила про кризу у новоствореній сім'ї

Вагітна дружина Романа Сасанчина повідомила про кризу у новоствореній сім’ї: не дарма затягнули з розписом

Днями вагітна наречена Романа Сасанчина стала його офіційною дружиною. Новина сколихнула мережу, адже дівчина має от-от народити і ніхто не сподівався на розпис молодих людей, поки кохана зірки знаходиться у такому стані. Чому пара поквапилася і про які конфлікти розповіла дружина Романа?
Оля Полякова

Олю Полякову включили до списку знакових діячів культури: хто і за які заслуги просунув Суперблондинку в топ

Оля Полякова - одна з найбільш популярних співачок на вітчизняній естраді. Суперблондинку сцени можна назвати неоднозначною - не всі слухачі сприймають її яскравий та екстравагантний образ, проте заперечити те, що Полякова змогла створити свій неповторний стиль у творчості - неможливо.

Популярне

Останні новини