Ані Лорак вперше показала свою маму, яка в дитинстві віддала її у дитбудинок: співачка на неї не схожа

Популярна українська співачка Ані Лорак вперше показала свою маму. Попри складне дитинство, більшу частину якого майбутня зірка провела в дитбудинку, вона дуже тепло ставиться до матері та не приховує цього від численних фанатів, адже й сама вже 10 років як мама.

На честь дня народження мами Ані Лорак вирішила порадувати підписників у соцмережах архівним фото. На опублікованій світлині Кароліна ще зовсім крихітка, але впізнати її легко. Поруч з нею позує матір співачки Жанна Василівна.

“З днем народження, мамочка!”, – зворушливо написала знаменитість.

Ані Лорак показала свою маму
Ані Лорак показала свою маму

Дитинство Ані Лорак пройшло в бідності та злиднях. Вона була однією з чотирьох дітей в родині, а тато пішов від мами ще до появи Кароліни на світ. Попри це, жінка дала доньці прізвище батька – Куєк. Жанна Василівна повністю віддавалася роботі диктора, аби мати змогу прогодувати спадкоємців.

Жили вони вп’ятьох в маленькому будинку, де була лише кухня і одна маленька кімната. Всередині не було навіть водопроводу, газу і опалення, не кажучи вже про туалет, який знаходився окремо на вулиці. Матері Ані Лорак так мало платили, що грошей не завжди вистачало навіть про їжу. Саме тому в один момент жінка віддала доньку разом зі старшим братом в школу-інтернат у Чернівцях.

Ані Лорак в дитинстві разом з братами
Ані Лорак в дитинстві разом з братами

Для маленької Кароліни казенний одяг та їжа з їдальні здавалися чимось неймовірним, а коли до неї приходив тато, це було справжнім святом – чоловік завжди радував дочку походом у дитячий магазин, де купував для неї іграшки та цукерки.

Не зважаючи на те, що росла майбутня зірка вдалині від рідного дому, образи чи зла на батьків вона не тримає, бо вже тоді розуміла – в дитбудинку опинилася не від хорошого життя. Зараз артистка підтримує теплі стосунки з мамою, а також робить все від себе можливе, аби її власна спадкоємиця Софія не знала такого життя, як вона сама у дитинстві.

До речі, донька Ані Лорак росте хоч і в достатку, але в неповній родині. Детальніше про це на YouTube-каналі “Одна минута”:

Читай нас в соцмережах

Поділіться статтею

Популярне

Останні новини