Як виглядає старша донька Світлани Лободи від Андрія Царя: така сама як зіркова мама до пластики

Останнім часом Світлана Лобода стала надзвичайно загадковою зіркою — якщо на початку своєї кар’єри вона відкрито розповідала про особисте, то зараз будь-які подробиці артистка приховує. Ніхто з прихильників не знає імені батька її молодшої доньки Тільди, яку виконавиця народила у 2018 році.

Дехто припускає, що татом дівчинки є соліст німецького рок-гурту Rammstein Тіль Ліндеманн. Буцім-то крихітку навіть назвали на честь батька. До того ж саме перед другою вагітністю Світлани вона познайомилася з музикантом, після чого їх часто помічали в компанії один одного. Проте самі артисти жодного разу не підтвердили цих чуток.

Світлана Лобода вперше показала обличчя своєї доньки від соліста групи Rammstеin
Світлана Лобода та Тіль Ліндеманн

Більше відомо про першого громадянського чоловіка екс-віагрянки. У 2011 співачка народила доньку Євангеліну від українського танцівника Андрія Царя, незадовго до вагітності зав’язався і їхній роман. Однак разом пара пробула усього декілька років, а після розлучення колишні закохані й зовсім зізнавалися — почуття між ними вирували приблизно рік.

Зараз Світлана виховує доньку самостійно, але не забороняє батькові бачитися з нею. За словами зірки, Єва щодня зідзвонюється з татом по Скайпу, Андрій часто прилітає до них у гості. Лобода розповідає, що їй з екс-коханим вдалося зберегти теплі дружні стосунки саме заради дівчинки.

Артистка часто публікує спільні фото з Євангеліною і навіть показує її обличчя — зовнішність молодшої Тільди зіркова мама все ще приховує від широкого загалу.

На одній із останніх публікацій в особистому блозі Світлани, вона позує разом із старшою донькою у джинсах та теплих куртках — родина підготувалася до холодної пори року. Фанати Лободи в коментарях відзначають, що дівчинка взяла від мами найкраще і зараз — просто красуня.

Схожі новини