Куди зник зі сцени ALEKSEEV? Любовна драма та новина про зниклого батька перевернули життя музиканта

На відміну від своїх колег Микита Алєксєєв не бажає створювати драму навколо свого зникнення зі сцени. Молодий музикант розповів журналістам “Зіркового шляху”, що його творча пауза пов’язана з тим, що місце його продюсера було звільнено Олегом Бондарчуком та Русланом Квінтою. І хоча за час відсутності на естраді рівень його популярності міг значно зменшитися, його це ніяк не турбує.

Куди зник зі сцени ALEKSEEV

Куди зник зі сцени ALEKSEEV

І поки музикант йшов до рішення змінити продюсера, в його особистому житті сталося багато змін. З’ясувалося, співак настільки сильно закохався, що півроку не міг викинути з голови дівчину — солістку гурту “ВІА Гра” Сінецьку. Перебуваючи в стосунках з іншою, чоловіку довелося не солодко, адже він був вимушений зробити людині боляче.

Куди зник зі сцени ALEKSEEV

Втім, з новою коханою вони три роки разом, і Микита ні про що не шкодує.

“Це був дуже такий важливий момент, етап у роботі. Навіть згадувати про це не просто. Мабуть, все сталося, як мало бути. Було прям зовсім важко”, — згадує про період розставання з колишньою Микита.

Ба більше, двері у його життя майже відкриті його невідомим батьком. Так, Алєксєєв усе життя жив без любові його тата, але нещодавно він зустрівся з другом свого предка, і з цієї зустрічі він виніс приємну новину — якщо він тільки захоче, вони зустрінуться з батьком, вперше у його житті.

Втім, музикант поки що не воліє відкривати цю частину свого життя і не надто хвилюється, що десь знаходиться його біологічний найближчий родич.

Популярне зараз

Схожі новини