Невістка Михайла Поплавського вражає вродою і рветься на сцену – вже змітає статуетки музичної премії свекра

Креативний та енергійний ректор Михайло Поплавський нещодавно показав фото, де вся його родина в зборі. У гостях – син Олександр з маленьким сином та красунею-дружиною. Користувачі мережі були вражені невісткою співаючого ректора.

Аліна Поплавська дійсно має чим похизуватися. У минулому представляла Україну на конкурсі краси у США. На відміну від коханого Олександра, який з головою поринув у бізнес, її манить сцена. Займається жінка естрадним вокалом.

Отримала навіть премію “Українська пісня року” у 2021. Такою ж відзнакою нагородили і видну співачку Таюне. Цікаво, що автором ідеї нагороди є сам Михайло Поплавський. Втім, артист не коментує те, чи докладає руку до музикальної кар’єри своєї невістки.

Втім на сцену пробилася Аліна не так давно. За освітою вона – менеджер готельного-ресторанного бізнесу. Певний час управляла закладами харчування. Не раз знаменитість зізнавалася, що це її улюблена справа. Тривалий час завідувала популярними закладами, втім творчість зацікавила більше яскраву жінку. Має власний блог в Інстаграмі красуня. Кожна світлина викликає захоплення у підписників.

За знаком зодіаку Аліна – рак, проте впертості їй не займати. Дівчина не раз розповідала в інтерв’ю, що їй подобаються виклики та складнощі. Головне їх успішно подолати.

“Я не кажу, що радію складнощам з якими доводиться стикатися в ресторанній сфері, але я вдячна тому, що вони є. Саме, коли їх долаєш, коли вирішуєш певні завдання, які вимальовуються в процесі роботи – це і є успіх”, – розповіла в інтерв’ю невістка Поплавського.

Кумира дівчина не має. Вона настільки впевнена у собі, що вважає: ідола можна створити самому собі самостійно.

Схожі новини