“Там мене чекають такі дівчатка”: Потап показав, як Каменських бавиться з їхнім немовлям вдома на підлозі

Потапа і Настю Каменських безперечно можна назвати одними з головних зірок вітчизняного шоу-бізнесу. Вони не лише регулярно радують своїх слухачів новими треками та відеокліпами, а й задають тренди для соціальних мереж та активно ведуть власні особисті блоги. На Інстаграм Потапа підписані майже два мільйони користувачів мережі, а за життям Насті через Інтернет слідкують понад п’ять мільйонів людей.

Останнім часом фанати подружжя всіляко чекають новин про поповнення у їхній зірковій родині. Буквально на кожному новому фото коментатори “знаходять” у Каменських вагітний животик, про що пишуть під цими знімками. Сама Настя ніяк не коментує ці плітки, хоча останнім часом вона почала фотографуватися в однаковій позі, прикриваючи живіт руками.

Настя Каменських
Настя Каменських

Не говорить на тему дітей і сам Олексій. Він вже має сина Андрія від першого шлюбу з продюсеркою Іриною Горовою. До того ж він підтримує теплі батьківські стосунки з донькою колишньої від її першого шлюбу Наталею. Чи планує Потапенко ще раз ставати батьком – невідомо. Артисти зізнавалися, що поки що вони концентруються на кар’єрі та віддають усіх себе роботі.

Будні Потапа та Насті розбавляє хіба що їхня собачка на ім’я Мімі. У своєму особистому блозі продюсер показав, як його кохана саме проводила чергове домашнє тренування, коли домашня улюблениця вирішила скласти їй компанію.

Потап показав, як Каменських бавиться з їхнім немовлям вдома
Потап показав, як Каменських бавиться з їхнім немовлям вдома

“Спускаюся донизу, а там мене чекають такі дівчатка”, – написав Олексій у підписі до знімку.

Дівчатка композитора відразу отримали безліч компліментів від його підписників:

  • “Чудова сім’я”;
  • “Красуні”;
  • “Супер дівчата”, – пишуть користувачі мережі.

Схожі новини