Куди зник і чим займається переможець Битви екстрасенсів Хаял Алекперов: нарешті отримав гідну професію

Найпопулярнішим учасником відомого езотеричного шоу "Битва екстрасенсів" став Хаял Алекперов, який брав участь аж у двох сезонах проєкту. Чоловік позиціонував себе, як серйозний спеціаліст і одразу ж отримав довіру аудиторії. Куди зник айзербайджанський провидець і чим займається зараз?

Хаял Алекперов приїхав до України, щоб боротися за звання найсильнішого екстрасенсу. Чоловік прославився на батьківщині завдяки однойменному шоу, але там не зміг досягти бажаного успіху. Чоловік швидко полюбився українським глядачам і надовго затримався у їхній пам’яті. Ставши зіркою у своїй сфері, він повернувся на проєкт на наступний сезон, а також став суддею в інших шоу. В  Азербайджан він повертатися не збирається і вирішив залишитися в державі, де його прийняли з широко простягнутими обіймами.

Куди зник і чим займається переможець Битви екстрасенсів Хаял Алекперов

На перший погляд може здатися, що Хаял зник з радарів журналістів та не з’являється на телебаченні. Але це хибне враження. Насправді, його запросили брати участь у розслідуванні з екстрасенсами. Також він активно веде особисту сторінку в соціальних мережах Instagram і надає допомогу усім стражденним у своєму мікроблогу та поза його межами — на форумах. Також чоловік зробився  викладачем.

Так, усі бажаючі можуть придбати у нього курси і послухати цикллекцій від Хаяла Алекперова.

Ба більше, у світських колах екстрасенса зустрічають постійно. Його запрошують на різноманітні заходи та презентації, тому важко сказати, що він взагалі зник. Публічність справа непроста, а Хаял вже отримав свою долю популярності і тому може займатися своєю справою без турбот про фінансову сторону діяльності. Навіть зараз його можна побачити у якості запрошеної зірки або на таких неочікуваних заходах, як “Міс Україна”.

реклама

Поділіться статтею

Таюне вирушила у Німеччину до сина від Олега Винника

48-річна Таюне вирушила у Німеччину до сина від Олега Винника: чому дитина живе за кордоном одна без батьків

0
Бек-вокалістка і дружина Олега Винника Таюне опублікувала у соціальних мережах фото з Німеччини, де, як подейкують, живе таємний син зіркової пари.
Роман Сасанчин познайомив батьків з онучкою

19-річний Роман Сасанчин показав першу зустріч своїх батьків та доньки: “Знайомство дідуся і бабусі з онучкою”

0
Молодий і талановитий український співак Роман Сасанчин нещодавно вперше став татом у свої 19 років, а тепер нарешті познайомив батьків з онучкою.
Чому обірвалися стосунки Пономарьова та Марії Яремчук

Чому обірвалися стосунки 48-річного Пономарьова та 28-річної Марії Яремчук: зізнання в романі до добра не довело

Колись навколо стосунків Олександра Пономарьова та Марії Яремчук ходило вельми багато чуток. Однак, співачка пішла зі сцени, і розмови про кохання між артистами припинилися.
Арсен Мірзоян виправдався, чому проміняв першу родину на Тоню Матвієнко

Ось чому 43-річний Арсен Мірзоян проміняв першу дружину і двох дітей на дочку Ніни Матвієнко Тоню: “Я не еталон”

0
Український співак Арсен Мірзоян одружений з Тонею Матвієнко, але виявилося, що його образ зразкового сім'янина не зовсім відповідає дійсності.
Оксана Марченко показала, як зараз виглядає Віктор Медведчук

48-річна Оксана Марченко показала, як зараз виглядає Медведчук, їхня донька та онук: безбідно живуть у палаці

0
Відома українська телеведуча Оксана Марченко вперше за довгий час показала, як зараз виглядає Віктор Медведчук, їхня донька і онук, та як вони проводять час у своєму палаці.

Популярне

Останні новини