Переможець Холостячки-2 Задворний розповів, чому покинув Злату Огнєвіч одразу після фіналу: “Більше не люблю”

Злата Огнєвіч цього року відкрила серце для нових почуттів. Втім, доля так і не дала їй шансу стати коханою жінкою і щасливо вийти заміж. Що сталося між закоханими?

Фінал “Холостячки” цього року видався дуже і дуже емоційним. Злата Огнєвіч на подив всіх телеглядачів обрала собі у наречені Андрія Задворного.

“Я Люблю і готова кричати про це на весь світ, мій Всесвіт заграв новими фарбами, я відчуваю любов кожною своєю клітинкою! Вона проникає крізь шкіру, як мільйони галактик, дивиться в очі коханому чоловікові і шепоче ВІРЮ”, – із захопленням написала співачка у своєму інстаграмі.

Та за красивою світлиною у весільній сукні та з натхненним нареченим на коліні, ховалася непроста правда. Виявляється, Андрій навіть і не думав одружуватися. На пост-шоу показали, що насправді говорив журналістам чоловік.

Він вважає, що попри все, що сталося між ними на проєкті, не слід швидко одружуватися.

Навіть на останній передачі Андрій відсів від своєї потенційної обраниці, начебто всім видом показавши, що з нею бути поруч не хоче. Нагадаємо, що цей союз розпався за півтора місяця по закінченню сезону “Холостячка-2”

Сам же Задворний ділиться своїми почуттями про пережите так:

“Найскладніше для мене сказати “Я більше тебе не люблю”. Хтось не наважується це зробити, уникає складної розмови, очікуючи, що все “розрулиться” само собою”, – написав у себе на сторінці Андрій.

У коментарях гнівно прихильники дорікнули, що він вчинив не як справжній чоловік та грався з почуттями Злати:

  • “Так хотів щоб вона була твоя і що з того вийшло, розтоптавши її почуття, вона гідна кращого ніж ти”
  • “Ти і не любив, це була гра”
  • “Яке посміховисько! Який срам!”
  • “Ти вчинив не по-чоловічому”

Схожі новини