48-річний Андрій Данилко вперше в житті показав дитину і розчулив мережу: “Синочок викоханий та відгодований”

Піар-відділ Вєрки Сердючки опублікував на офіційній сторінці Андрія Данилка в Instagram фото дитини, яке розбурхало усю мережу. Хто цей малюк, і що саме зворушило фанатів зірки?

Андрій народився 2 жовтня 1973 року у Полтаві. Батьки хлопчика були малозабезпеченими. Батько Михайло Семенович Данилко, українець за національністю, працював водієм і рано пішов із життя через онкологічне захворювання легень, коли сину було 7 років. Тоді весь тягар відповідальності за виховання та утримання сім’ї лягло на тендітні плечі мами. Вона змушена була працювати у 2-3 зміни, щоб зводити кінці з кінцями. Але воно того було варте.

Друг Андрія Данилко розсекретив його шлюб з Інною Білоконь
Андрій Данилко вперше в житті показав дитину і розчулив мережу

Хоча Андрій став заможною та знаменитою людиною, його мама не захотіла покидати рідного дому і залишилася жити в селі. Там вона і померла. Рік тому найріднішої людини зірки не стало.

Андрій Данилко вперше в житті показав дитину і розчулив мережу

Нещодавно піар-відділ Вєрки Сердючки опублікував на її особистій сторінці в соціальній мережі Instagram архівну світлину, на які постав маленький кучерявий хлопчик.

Віддані фанати одразу впізнали в ньому маленького Андрія, який точно ще не здогадувався про свою долю. Фотографія зворушила користувачів, які почали писати компліменти артисту.

Андрій Данилко вперше в житті показав дитину і розчулив мережу. Скріншоти коментарів під публікацією зірки

Варто відмітити, що своїх дітей у Андрія Данилка досі немає. Подейкують, що артист нетрадиційної орієнтації, інші ж пліткують, що він давним давно одружений з дивний чую обраницею. Ходять чутки навіть про те, що він перебуває у тривалих любовних стосунках зі своєю партнеркою по сцені, яка грає маму Вірка Сердючка, Інною Білоконь. Але жодна з цих версій не підтверджена і не є офіційною.

Схожі статті