Вагітна від Єгора Гліба Ані Лорак одягається у відверті наряди: ТОП-5 останніх фото з соцмереж

Останнім часом у мережі все частіше з’являються знімки Ані Лорак у провокативних образах. Часто їх на своїй сторінці у мережі Instagram викладає сама співачка.

Нещодавно виконавиця виклала відео з виступу, на якому артистка була лише у синьому купальнику. Реакція прихильників не забарилася, але була не такою, як очікувала співачка. Прихильники були невдоволені образом виконавиці і порадили їй хоча спідничку одягнути. Окрім цього вони запідозрили Ані Лорак у вагітності.

https://www.instagram.com/p/BuCLR1THYWs/?igshid=vpa6zkgp564n

 

Також у мережі з’явилася серія знімків виконавиці у коротких шортах. Прихильники розкритикували образ, зазначивши, що співачка зловживає ретушшю.

https://www.instagram.com/p/CB2uyIZJHYK/?igshid=1rrqmv8xs1y4w

 

Дісталося Ані Лорак і за фото у парку. На ньому співачка була одягнена уу білі штани, темну футболку і білий жакет. Підписники виконавиці на цьому знімку теж запідозрили улюблену артистку у вагітності і припустили, що вона чекає трійню.

https://www.instagram.com/p/CC3rNJ7Jx4e/?igshid=duuphsqlqg1t

 

Значну увагу прихильників привертають і груди співачки. Вони висловлюють припущення, що вона зробила пластику грудей.

https://www.instagram.com/p/Btc80b5H70_/?igshid=goaby37yqdvy

 

Ну і не обійшлося без критики Ані Лорак з приводу зроблених пластичних операцій. При цьому вони зазначили, що як не викручуйся, помітно, що артистці 40 років.

https://www.instagram.com/p/CEWLDASp-AX/?igshid=ho31rohw20oz

 

Як бачимо, прихильників легко розчарувати і перетворити їх на хейтерів.

Схожі новини