Чому Олександр Пономарьов відхрестився від 28-річної Марії Яремчук: пішла зі сцени після чуток про роман

Молода українська співачка Марія Яремчук недовго світилася на музичному олімпі, але протягом своєї нетривалої кар'єри встигла опинитися в центрі чуток про роман з Олександром Пономарьовим.

Марія Яремчук – донька народного артиста Назарія Яремчука, який передав співочий талант не лише їй, а ще й двом старшим синам. Вперше Марічка заявила про себе у 2012 році, коли стала учасницею вокального шоу “Голос країни”. Вона приєдналася до команди Олександра Пономарьова, разом з яким дійшла до 4 місця.

Публіка з великим захватом спостерігала за творчим зростанням Марії, але не менше уваги було прикуто до її особистого життя. Особливо після чуток про романтичні стосунки з Пономарьовим.

Роман Марії Яремчук і Олександра Пономарьова
Роман Марії Яремчук і Олександра Пономарьова

Що відомо про роман Марії Яремчук і Олександра Пономарьова

В період, коли чутки про любовний зв’язок артистів з 20-річною різницею у віці поширювалися, Олександр навмисне підлив масла у вогонь і в інтерв’ю “КП в Україні” назвав себе офіційним хлопцем Яремчук.

Жодних подробиць він не розголошував, а пізніше вже у програмі “Ранок з Україною” підтвердив свої ж слова:

“Ми разом, а чого мені заперечувати?”.

Чи через роман з Пономарьовим Марія Яремчук пішла зі сцени
Олександр Пономарьов заявив про роман з Марією Яремчук

Втім, зрештою йому довелося виправдовуватися – він звалив все на першотравневий жарт та зауважив, що з Марією дружить і дуже це цінує.

Чому Пономарьов не зупинив Яремчук від завершення кар’єри

Поки в мережі та ЗМІ активно пліткували про роман Марії з Олександром, вона поступово дійшла думки, що має покинути шоу-бізнес. Свою заяву про паузу в творчості Яремчук зробила навесні 2018 року, яку пояснила страхом сцени. Мовляв, увесь цей час її супроводжувало не просте хвилювання перед виступами, а таке, що призводило до панічних атак. Психоаналітики зірці не допомогли, тому вона вирішила поставити крапку.

Брати Марії Яремчук розповіли, куди вона зникла зі сцени
Марії Яремчук пішла зі сцени

Попри теплі стосунки Марії та Олександра Пономарьова, він публічно не коментував її рішення завершити кар’єру.

Читай нас в соцмережах

Поділіться статтею

Популярне

Останні новини