72-річна Алла Пугачова прийняла в родину дітей, яких Галкіну народила інша жінка: що відомо про молоду суперницю

Вже 20 років Алла Пугачова і Максим Галкін щасливі разом, не зважаючи на велику різницю у віці. Зіркова пара постійно чула критику на свою адресу. Мовляв, це стосунки за розрахунком, і ні про які щирі почуття навіть мова йти не може. Втім, на заздрість злостивцям у 2011-му після 10 років цивільного шлюбу Примадонна офіційно вийшла заміж за гумориста.

Весілля Алли Пугачової та Максима Галкіна
Весілля Алли Пугачової та Максима Галкіна

Шансів сумніватися у їхньому коханні Максим і Алла Борисівна не залишили, коли на світ з’явилися двійнята Ліза і Гаррі. Співачці на той момент було вже 64. Виявилося, що Пугачова хотіла народжувати сама:

“Більше скажу: я могла народити. Ось такий у мене організм. Нехай усі знають. Але лікарі мені виношувати дев’ять місяців заборонили. І що тепер? Попрощатися з молодим чоловіком? Щоб йому народила дітей молода?”, – розповідала артистка в інтерв’ю.

Знаменитості вирішили скористатися послугами сурогатної матері, якій надали власні біоматеріали для зачаття. Втім, у публіки досі виникають питання щодо спорідненості Алли з двійнятами. Дехто вважає, що Примадонна в такому віці фізично не могла надати свою яйцеклітину. До того ж легенді естради не вдалося народити ще у шлюбі з Філіпом Кіркоровим, коли вона була значно молодша.

Справжня матір дітей Галкіна і Пугачової вийшла з тіні
Справжня матір дітей Галкіна і Пугачової вийшла з тіні

ЗМІ відшукали фото жінки, котра народила Лізу і Гаррі – Олени Шириніної. Порівнюючи їхню зовнішність, важко не здивуватися, як дочка Пугачової насправді схожа на неї.

Сурогатна матір дітей Алли Пугачової і Максима ГалкінаЛізи і Гаррі Галкіних
Сурогатна матір дітей Алли Пугачової і Максима ГалкінаЛізи і Гаррі Галкіних

Більше цікавих подробиць таємничого сімейного життя Максима Галкіна і Алли Борисівни дізнавайтеся з наступного відео:

Схожі новини