48-річний Олег Винник розповів про роман з юною переможницею Х-Фактора Еліною Іващенко: “Ти все одно мене вабиш”

Відомий український співак Олег Винник тримає подробиці особистого життя в таємниці, проте публіку дуже цікавить, кому все ж таки належить його серце.

Олег Винник – феномен вітчизняної естради, адже популярність він здобув швидко і з легкістю збирає будь-який концертний майданчик. Деякі артисти можуть лише позаздрити такому успіху, як би різні люди не ставилися до творчості героя статті. Саме нею він хоче бути цікавим публіці, не відволікаючи увагу від пісень інтригами особистого життя. Втім, скільки б співак не мовчав, чутки про його таємну дружину та романи з відомими жінками не стихають.

Фанати впевнені, що Олег давно одружений зі своєю бек-вокалісткою Таюне. Подейкують, пара знайома ще зі студентських часів, тоді між ними і спалахнули почуття.

Олег Винник привітав Таюне з днем народження та розкрив свої справжні почуття
Олег Винник і його таємна дружина Таюне

Та сам Винник жодного разу не підтверджував цього факту, через що пліткують про його любовні стосунки з іншими красунями. Однією з них стала молода і талановита співачка Еліна Іващенко, яка у 2016 році стала переможницею вокального шоу “Голос. Діти”, а у 2019-му перемогла в “Х-Факторі”.

Як склалося життя переможців Х-Фактора – Еліна Іващенко
Еліна Іващенко і Олег Винник

Роман Олега Винника та Еліни Іващенко

Про романтичний зв’язок Винника та Іващенко, попри 28-річну різницю у віці, заговорили після чуттєвого дуету музикантів, які у 2021-му випустили спільну пісню “Діаманти” з такими рядками:

“Чай вистигає, ти палиш, щось приховала в собі, та всеодно мене вабиш. Іскрами. Дай мені ніжності трохи, та ти сама не в собі, бо перестали ми бути щирими. Горді і молоді, стратили все тоді”.

Що відомо про роман Олега Винника та Еліни Іващенко
Що відомо про роман Олега Винника та Еліни Іващенко

Особисто зірки не коментували ймовірний роман, але Еліна – не єдина, кого записували в коханки Олега Винника. Детальніше про це дізнавайтеся на YouTube-каналі “Одна минута”:

реклама

Поділіться статтею

Олег Винник розповів про роман з Еліною Іващенко

48-річний Олег Винник розповів про роман з юною переможницею Х-Фактора Еліною Іващенко: “Ти все одно мене вабиш”

0
Відомий український співак Олег Винник тримає подробиці особистого життя в таємниці, проте публіку дуже цікавить, кому все ж таки належить його серце.
 Тіна Кароль на очах сотень українців повалилася на підлогу

Тіна Кароль на очах сотень українців повалилася на підлогу у глядацькому залі: ледь втримала рівновагу (ФОТО)

Тіна Кароль після новорічних свят гастролює Україною зі своєю концертною програмою. Артистка збирає на виступах тисячі прихильників з різних міст України.
Ольга Мартиновська видала всю правду про свою вагітність

32-річна Ольга Мартиновська видала всю правду про свою вагітність: вирішила більше не приховувати живіт (ФОТО)

Таємниця союзу Ольги Мартиновської та Володимира Ярославського досі не дає спокою багатьом прихильникам цих відомих кулінарів. Невже таки разом?
Катя Репяхова розкрила правду, чому Віктор Павлік одружився з нею

Катя Репяхова розкрила правду, чому Віктор Павлік одружився з нею: зцілила від невиліковної недуги коханням

Шлюб Каті та Віктора Павліків досі є найбільш обговорюваною темою у мережі. Досі молода дружина співака отримує кпини та зневажливі коментарі.
Рідний брат Ірини Білик сидить на шиї сестри-співачки

40-річний брат Ірини Білик сидить на шиї співачки через психічний розлад: “Він 5 років не виходив на вулицю”

0
Легенда української естради Ірина Білик, не стримуючи сліз, розповіла про рідного психічно хворого брата, якого вимушена забезпечувати своїми силами.

Популярне

Останні новини