Ось чому 43-річний Арсен Мірзоян проміняв першу дружину і двох дітей на дочку Ніни Матвієнко Тоню: “Я не еталон”

Український співак Арсен Мірзоян одружений з Тонею Матвієнко, але виявилося, що його образ зразкового сім'янина не зовсім відповідає дійсності.

Широку популярність Арсену Мірзояну принесла участь у вокальному шоу “Голос країни”. До співочої кар’єри він жив у Запоріжжі та працював на металургійному комбінаті. На проєкт герой статті пішов у статусі одруженого чоловіка і батька, яким він є і зараз, однак родина у нього вже інша.

З Тонею Матвієнко Арсен познайомився саме на “Голосі”. Талановиті музиканти швидко здружилися були підтримкою одне для одного протягом усього сезону, а після завершення влаштували гастрольний тур Україною, під час якого зрозуміли, що їхня дружба починає переростати в дещо більше.

Арсен Мірзоян заспівав в дуеті з маленькою дочкою Ніною від Тоні Матвієнко
Арсен Мірзоян покинув дружину заради Тоні Матвієнко

Мірзоян і Матвієнко намагалися відкинути почуття подалі, адже вдома на Арсена чекала дружина і двоє дітей, проте зрештою він пішов за покликом серця і обрав Тоню. Через це дочку народної артистки Ніни Матвієнко охрестили розлучницею, самого співака – зрадником, але вони витримали громадський осуд і змогли побудувати міцну родину, в якій на світ з’явилася донечка Ніна.

Перша дружина Арсена не заборонила йому спілкуватися з синами. Ба більше, вона не проти, коли екс-коханий забирає їх на сімейні канікули з мачухою. В інтерв’ю для OBOZREVATEL Мірзоян зізнався, що старається проводити максимально багато часу з усіма дітьми:

“Я не еталон батька, проте хочу, як дорослішає моя донька щодня, тому беру її з собою майже завжди на будь-які зустрічі та заходи. Так само зі мною ріс мій старший син Влад. Музичні тури, якісь цікаві подорожі – брав його із собою”.

Сини Арсена Мірзояна від першого шлюбу

Зауважимо, що зараз Арсен має добрі стосунки з тещею Ніною Митрофанівною, яка була не в захваті від роману доньки з одруженим чоловіком і намагалася зробити так, щоб він припинився.

Читай нас в соцмережах

Поділіться статтею

Популярне

Останні новини