Знаменитих українців стало на одного більше: шоумен Амадор Лопес одразу за Олексієм Сухановим отримав громадянство

Хореограф Амадор Лопес, який ще на початку нульових переїхав до України, похизувався українським паспортом. Чому шоумен вирішив змінити громадянство - читайте далі.

Венесуельський танцівник і хореограф Амадор Лопес цього року відзначить 22 рік свого життя в Україні. До переїзду шоумен навчався і на Батьківщині, і в Італії, однак диплом про вищу освіту він отримав саме в київському університеті фізкультури в 2005 році.

На момент випуск із вищого навчального закладу Амадор вже встиг зарекомендувати себе в шоу-бізнесовому колі України. Ще під час навчання він почав виступати в клубах з програмою латино-американських танців, а потім відкрив власну хореографічну студію.

Амадор Лопес готується вперше стати батьком
Амадор Лопес отримав громадянство

Увесь цей час Лопес жив в Україні як “гість”, і лише в 2022-му зміг отримати паспорт та змінити громадянство. Про це зірковий танцівник розповів у своєму особистому блозі в мережі Інстаграм, за яким слідкують понад 40 тисяч користувачів мережі.

Шоумен розповів, що дуже довго йшов до цієї події, а також йому допомагали чимало людей та знайомих, щоб пройти пройти усі кола бюрократії та таки отримати завітний паспорт. Документ Амадору виписали в день його народження.

“Сьогодні y мене День народження! Я пишу вам українською! І ці дві події взаємозв’язані! Нарешті збулась моя мрія – тепер я громадянин Україні не тільки в серці, а й на папері. Я отримав паспорт і я дуже щасливий з цього приводу”, – написав щасливий Амадор.

Нагадаємо, що в січні цього року український паспорт отримав ще й ведучий проєкту “Говорить Україна” Олексій Суханов. Чоловік переїхав до Києва з Москви у 2012 році заради роботи на каналі “Україна”. Ведучий зізнавався, що процедура зміни громадянства була для нього досить складною, в один момент він навіть зневірився. Проте тепер він гордо може називати себе українцем.

Схожі статті