З суворим обличчям: 40-річний Потап зустрівся з першим чоловіком Ірини Горової – що не поділили репери?

Олексій Потапенко, він же репер Потап або ПТП, досяг великих успіхів на українській естраді. Він одним з перших почав виступати у нас у жанрі hip-hop, а згодом став продюсувати молоді таланти.

Слава прийшла до артиста раптово. Під час співпраці та спільного проживання з Іриною Горовою. Саме вона взялася розвивати дует Потапа і Насті Каменських.

Цікаво,  що  жінка була одружена з компаньйоном Олексія – музикантом Юрієм Горовим. З ним репер був в одному проєкті, колективі “Вхід у Змінному Взутті” у 1998 році. Зараз гурт пам’ятають лише справжні олд-скульні фанати нашої естради.

Нещодавно знаменитості зустрілися разом. По фото видно, що зібралися зірки скоріше за все на музичній студії. Настя Каменських також не пропустила подію.

На світлині чоловіки виглядають дуже суворо, наче купу часу присвятили вирішенню суперечок. Та багато хто каже, що їхню дружбу не зруйнувала навіть жінка, в яку закохалися двоє.

Як ставиться Потап до колишнього своєї дружини Ірини?

Для Горової зустріч з Олексієм була доленосною. Вони одружилися у 2000 році. До цього як раз таки Юрій був обранцем майбутньої продюсерки. У 1997 вона народила йому доньку. Згодом Наталію буде виховувати Потап.

Виявляється попри пережиту Санта-Барбару на початку 00-х, чоловіки зуміли зберегти дружні стосунки. Вони добре пам’ятають, як колись разом співпрацювали. Сама ж донька Юрія дуже прихильно ставиться до вітчима. Наталія Горова напрочуд мудра дівчина. Не по роках. Навіть рішення мами розлучитися з Потапенком сприйняла дуже виважено.

Схожі новини