Після втечі з України Оля Полякова заявила, що Гагаріна для неї віднині мертва: “Поклала свій талант на алтар зла”

Відома українська виконавиця Оля Полякова евакуювалася з України майже одразу після того, як дізналася про війну. Ба більше, артистка розповіла про те, що хорошу подружку її старшої доньки вбили, коли вона намагалася дістатися машиною безпечного місця, а в самої Маші почалися панічні атаки.

16-річна дочка Олі Полякової Марія показала фотосесію у зухвалому вбранні
Оля Полякова заявила, що Гагаріна для неї віднині мертва

Як і більшість вітчизняних зірок, Оля Полякова на приховує свого гніву, особливо на тих її російських колег, які відкрито підтримують агресію путіна.

Оля Полякова заявила, що Гагаріна для неї віднині мертва

В інтерв’ю журналістам програми “Зірковий шлях” вона зізналася, що, наприклад, Поліна Гагаріна для неї віднині мертва. Полякова не розуміє, як можна було присвятити свій талант абсолютному злу. Мається на увазі виступ співачки в Лужниках у підтримку російсько-української війни.

“Це дірки російського шоу-бізнесу. Усі, хто перейняв той бік, – це взагалі криваві вбивці, у них руки в крові. Такі, як Поліна Гагаріна. Така Талановита людина поклала свій талант на вівтар зла”, – зізналася Оля Полякова.

Співачка розповіла, що не втрималася і написала особисте повідомлення своїй російські колезі, у якому буквально її поховала. Вона побажала їй спочивати мирно. Полякова не може навіть зрозуміти, що треба було зробити людиною, щоб вона підтримувала вбивства.

Дісталося і тим знаменитостям, які вважають за потрібне просто мовчати і чекати на більш мирні часи. Серед таких опинилися і зірки українського походження, як Ані Лорак, Регіна Тодоренко, Джиган та інші.

Схожі новини