“Приховувати це неможливо”: Дантес вперше заговорив про справжні стосунки з колишньою дружиною Дорофєєвою

Відомий український музикант Володимир Дантес вперше прокоментував своє повідомлення про розлучення з Надею Дорофєєвою. Усі деталі в статті.

Минулого тижня український шоу-бізнес сколихнула новина про розлучення Володимира Дантеса та Наді Дорофєєвої. Фанати навіть не могли уявити, що в парі існує криза і що вже їхня доля вирішена.

Володимир Дантес вперше заговорив про справжні стосунки з колишньою дружиною Дорофєєвою

Вова та Надя здавалися вельми гармонійними та щасливими разом. Однак, правда виявилося набагато жорстокішою. Нещодавно музикант прокоментував своє повідомлення про розлучення з зірковою дружиною і зізнався, що вони не разом вже давно. Пара вирішила розповісти про розрив у період війни саме для того, щоб відволікти фанатів від стресу та успішно з цим впоралися.

Володимир Дантес вперше заговорив про справжні стосунки з колишньою дружиною Дорофєєвою

Володимир Дантес став гостем щоденного стриму “Комендантський чос” комедійного YouTube-каналу “Леви на джипі” і прокоментував розлучення.

Весілля Наді Дорофєєвої і Дантеса
Володимир Дантес вперше заговорив про справжні стосунки з колишньою дружиною Дорофєєвою

“А що, я нормально. Слухайте, ми ж написали пост, який виставили в Instagram. У цьому пості вся правда, яку ми хотіли сказати. Все нормально. Ми дружимо. І це рішення не було ухвалено, коли ми виставили цей пост. Це було раніше”, – розповів Володимир Дантес у прямому ефірі.

Насправді пара зовсім не розраховувала на події, які розгорнулися на території України і в якийсь момент зрозуміли, що відтягувати з питанням оприлюднення їхнього рішення стосовно шлюбу не можна.

“Просто, коли ти планував собі одне, а потім починається війна, то людям не до цього, але потім, коли минає час, і ти думаєш: “Ну блін, це якось дивно і, мабуть, треба про це сказати, і якось приховувати це неможливо”, – зазначив він.

Схожі новини