Настя Каменських вперто ховає круглий живіт, але все одно видала своє положення: “Потап чекає на омріяне поповнення”

Відома українська співачка Настя Каменських сколихнула мережу останніми кадрами з Іспанії. Що привернуло увагу шанувальників артистки, дізнайтеся в нашій статті.

Знамениті українські виконавці Настя Каменських та Олексій Потапенко покинули Україну та виїхали за кордон в середині лютого. Зіркова пара вивезла також і своїх батьків. Зараз сімейство проживає в Іспанії. Не дивлячись на масовий хейт, який був спричинений поведінкою артистів, вони намагаються підтримувати батьківщину здалеку.

Настя Каменських вперто ховає круглий живіт, але все одно видала своє положення

Так, Настя Каменських дає благодійні концерти для латиноамериканської аудиторії. Варто відмітити, що події в Україні абсолютно не змінили курсу артистів, адже Потап минулого року говорив про те, що вони з дружиною рушатимуть в Європу для розширення аудиторії співачки. Латиноамериканці були цільовою аудиторією артистки і нею, власне, залишилися.

Нещодавно Настя опублікувала на особистій сторінці в соціальній мережі Instagram фотографії, на яких вона разом з різними людьми тримає прапор України. Абсолютно на всіх кадрах живіт артистки схований. На інших оприлюднених фотографіях також неможливо оцінити фігуру артистки.

Деякі користувачі мережі поділилися припущенням, чому знаменитість публікує лише такі знімки. Як завжди вони мріють про поповнення в родині зірок.

Настя Каменських вперто ховає круглий живіт, але все одно видала своє положення. Скріншот коментарів під публікацією артистки

Варто відмітити, що зараз питання дітей активно піднімається у суспільстві, адже відбувається переоцінка цінностей. Так, наприклад, Злата Огнєвіч заявила, що дуже хоче народити, а Катя Осадча збирається всиновити дитину-сироту.

Читай нас в соцмережах

Поділіться статтею

Популярне

Схожі теми

Останні новини