Полякова вражена зрадою Кіркорова, з яким вона дружила і обіймалась: порушив мовчання, але не сказав нічого доброго

Знаменита українська співачка Оля Полякова шокована поведінкою Кіркорова, який вступився за Віктора Медведчука. Як тепер ставиться до поп-короля його колишня подруга?

Російський виконавець Філіп Кіркоров зберігав мовчання з самого початку подій в Україні. До нього зверталися численні колеги та друзі, просили озвучити свою позицію, але все марно.

Філіп Кіркоров
Полякова вражена зрадою Кіркорова, з яким вона дружила і обіймалась

Тим часом дружині злочинця Віктора Медведчука Оксані Марченко вистачило декількох днів для того, щоб вмовити поп-короля замовити за нього слівце публічно.

Так, нещодавно на особистій сторінці Кіркорова в соціальній мережі Instagram з’явилася публікація, яку він присвятив Віктору Медведчуку. У ній він звинувачував українську владу в усіх гріхах, а репутацію своїх зіркових друзів відбілював щосили.

Оля Полякова вражена зрадою Кіркорова, з яким вона дружила і обіймалась

Це вразило багатьох користувачів мережі, які не витримали цинізму і почали обливати брудом Кіркорова прямо у нього в коментарях. Тим часом Оля Полякова також не залишилася осторонь і виразила свої емоції стосовно свого особистого відкриття про поп-короля.

“Філіп, я так довго чекала, коли ж ти порушиш мовчання. Майже два місяці я думала, коли ти проявишся і з чим. І тут ти пишеш цей текст, де підтримуєш Медведчука. Тобі шкода кого? Злочинця? Колаборанта, зрадника? Людини, яка безпосередньо причетна до всіх жахів, що впали на мою країну”

Необхідно відзначити, що таким вчинком була вражена не одна Полякова. Як наслідок, Філіп Бедросович просто видалив власну сторінку.

Нагадуємо, що співачці довелося залишити свою країну та чоловіка Вадима Буряковського, який на даний момент боронить батьківщину. Зірка дуже страждає та хвилюється. Також вона ділилася емоціями безсилля.

Схожі новини