Ольга Мартиновська натякнула на розрив стосунків з Ярославським: не пройшло і пів року після зізнання в романі

Знаменита українська кулінар Ольга Мартиновська натякнула на розставання з Володимиром Яромлавським. Усі деталі дізнайтеся в нашій статті.

14 лютого цього року Ольга Мартиновська та Володимир Ярославський підготували для своїх фанатів справжній сюрприз: вони дали ексклюзивне інтерв’ю глянцевому журналу L’officiel, в якому розповіли про те, що таке на їхню думку кохання.

32-річна Ольга Мартиновська показала своїх батьків
Ольга Мартиновська натякнула на розрив стосунків з Ярославським

Варто відмітити, що фішкою цього цієї статті було те, що всі опитувані пари були реальними парами у житті, чи то подружжям, чи то коханими. Таким чином Ольга та Володимир заявили про свої стосунки на всю країну.

Ольга Мартиновська натякнула на розрив стосунків з Ярославським

Однак вже через тиждень в Україні розпочалася війна, і знаменитостям було не до кохання. Обидва присвятили себе кухні — справі, в якій вони знаються краще за всіх. Вони безкоштовно годували воїнів та внутрішніх переселенців, а також активно збирали кошти для лікарень.

Необхідно відзначити, що увесь цей час вони не проводили разом, що наштовхує на тривожні думки. А нещодавно Ольга покинула територію України і схвилювала мережу натяком на розставання. У своїх stories на особистій сторінці в соціальній мережі Instagram вона поділилася думками стосовно розлуки і закликала інших людей ніколи не розставатися з близькими.

Ольга Мартиновська натякнула на розрив стосунків з Ярославським. Скріншоти особистої сторінки зірки

Звісно, є імовірність, що хвилюватися не варто, і Ольга просто впала в роздуми через переоцінку життєвих цінностей. Однак також існує висока вирогідність того, що стосунки знаменитостей зазнали серйозних випробувань під час війни.

Читай нас в соцмережах

Поділіться статтею

Популярне

Схожі теми

Останні новини