Колишня Доманського Лідія Таран розповіла, яка проблема спіткала її за кордоном, куди вона втекла від війни: “Чухаюсь”

Відома українська журналістка та ведуча програми ТСН Лідія Таран зараз перебуває за кордоном і не забуває ділитися з підписниками новинами зі свого життя.

З початком повномасштабної війни росії проти України Лідія Таран прийняла тверде рішення забрати 14-річну доньку Василину та виїхати за кордон. Країною тимчасового прихистку телеведучої стала Франція. Ще в мирні часи поза роботою зірка “плюсів” вчила французьку, і зараз ці знання їй як ніколи знадобилися.

Лідія не приховує – спершу відчувала себе зрадницею, адже інші колеги самовіддано продовжували ходити на роботу і залишалися в Києві. Але зрештою Таран перестала собі докоряти, оскільки в першу чергу думала про безпеку своєї єдиної дитини. Зараз у Франції Журналістка продовжує займатися улюбленою справою, але тепер акцент у роботі вона поставила на те, щоб якомога більше людей в усьому світі знали правду про війну в Україні.

Лідія Таран не може замінити колег на телемарафоні
Лідія Таран розповіла, яка проблема спіткала її за кордоном

Цього разу в Інстаграмі Таран з’явилися кадри з чергового випуску новин, у якому ведуча наживо зв’язувалась з колегою в Києві, але камери зняли, як вона чухалась, про що свідчить підпис: “Ліда стоїть гарна, тільки я чухаюсь”.

Лідія вирішила підтримати свою співведучу і написала:

“Я теж чухаюсь, але внутрішньо. Сильно, бо давно не чула і не бачила колег… Віртуальне побачення з Києвом і Лондоном. Безцінно в наш час”.

Лідія Таран розповіла, яка проблема спіткала її за кордоном
Лідія Таран розповіла, яка проблема спіткала її за кордоном

Нагадаємо, доньку журналістка народила у цивільному шлюбі з Андрієм Доманським, який після 5 років стосунків полишив її та згодом одружився на іншій. У житті Василина шоумен все ж участь бере – Таран не заборонила колишньому спілкуватися з батьком.

Читай нас в соцмережах

Поділіться статтею

Популярне

Схожі теми

Останні новини