Олеся Жураківська вперше розповіла про підлість, яку вчинила Світлана Лобода: напряму посприяла війні

Відома українська акторка Олеся Жураківська розповіла, чому вважає, що Світлані Лободі не місце в українському шоу-бізнесі. Усі деталі в нашій статті.

Знаменита українська акторка Олеся Жураківська вразила своєю прямолінійністю на адресу тих українських зірок, які роками заробляли гроші на території російської федерації. Так, знаменитість дала ексклюзивне інтерв’ю, в якому поділилася цікавими спогадами про Світлану Лободу.

Світлана Лобода вперше показала свою особливу дитину
Олеся Жураківська вперше розповіла про підлість, яку вчинила Світлана Лобода

Виявляється, співачка взяла безпосередню участь у псуванні репутації України в росії та підтримані “версії” російської влади.

Олеся Жураківська вперше розповіла про підлість, яку вчинила Світлана Лобода

Олеся пояснює, що не дивлячись на той факт, що Світлана багато допомагає співвітчизникам зараз, вона добре пам’ятає, як артистка декілька років тому розповідала на телебаченні, що їй в Україні “не дають жити націоналісти”. Про це знаменитість розповіла в інтерв’ю Аліні Доротюк.

“Давайте покладемо на одну чашу вагів гроші, які вони зараз платять зі своїх мільйонних гонорарів, і те, що вони зробили для того, щоб ці тва*юки сюди зайшли. Я, наприклад, багато чула, як жалілася Свєта Лобода про те, що тут бігали націоналісти кругом її хати, не давали їй жити в Україні. Я вважаю, що люди зробили свого часу свій вибір, от і все”, – зазначила вона.

Акторка дала зрозуміти, що ніякі гроші не можуть замилити гріхи артистки. Якщо поставити на чашу вагів чужі життя та гроші лободи, то вибір буде очевидним. Також Жураківська вважає, що інші знаменитості, які колись зрадили Україну не мають морального права повертатися тепер до Батьківщини і тим паче заробляти у ній.

Читай нас в соцмережах

Поділіться статтею

Популярне

Схожі теми

Останні новини