Переможець Холостячки Олександр Еллерт відреагував на вагітність Ксенії Мішиної: “Стосунки закінчилися”

За розвитком і завершенням стосунків Ксенії Мішиної та Олександра Еллерта з неабиякою цікавістю спостерігала вся країна, адже зародилися їхні почуття в рамках романтичного реаліті-шоу “Холостячка”. Майже з самого початку сезону гуморист вибився в фаворити головної героїні проєкту, тож її фінальний вибір не став повною несподіванкою для глядачів.

Коли зйомки закінчилися, Ксюша і Саша довго не тягнули – вже через кілька днів після фіналу закохані з’їхалися і демонстрували справжню ідилію у відносинах. Шанувальники чекали логічного продовження – весілля і дітей. Втім, їх вистачило на рік, а потім Мішина оголосила про розставання з Еллертом.

Ксенія не приховувала – від Олександра пішла, ще його кохаючи, тож і публіка, і він сам вірять, що возз’єднанню бути.

Мішина і Еллерт остаточно розірвали стосунки
Переможець Холостячки Олександр Еллерт відреагував на вагітність Ксенії Мішиної

Незадовго до початку повномасштабної війни в Україні з Еллертом поспілкувався відомий журналіст Слава Дьомін, який не зміг оминути тему стосунків з акторкою. Так, переможцю “Холостячки” довелося відповідати, що б він робив, якби дізнався, що Мішина завагітніла від нього:

“Я думаю, стосунки закінчилися б не так само… Тому що вагітність – це шалена відповідальність”.

Переможець Холостячки Олександр Еллерт відреагував на вагітність Ксенії Мішиної
Переможець Холостячки Олександр Еллерт відреагував на вагітність Ксенії Мішиної

Зауважимо, що вже під час російського вторгнення Мішина дала інтерв’ю, у якому зізналася, що з війною всі образи забулися і відійшли на другий план – вони з Еллертом знову почали спілкуватися. До чого це призведе – залишається тільки спостерігати.

Популярне зараз

Схожі новини