Настя Каменських вбралась у “сукню для вагітних” та показала округлий живіт: “Чекаємо на дитинку”

Про імовірну вагітність знаменитої української співачки Настя Каменських преса та фанати говорять що року. Час минає, але артистка не поспішає народжувати.

Мама Насті Каменських нарешті почула бажане і побачила округлий живіт доньки
Настя Каменських вбралась у сукню для вагітних та показала округлий живіт

Варто відзначити, що Настя вже декілька років як заміжня, має розкішний дім, досягла висот у кар’єрі і їй в загалом нічого не заважає зайнятися родиною. Хіба що у пари є проблеми, про які вони не воліють розповідати журналістам.

Настя Каменських вбралась у сукню для вагітних та показала округлий живіт

Нещодавно артистка оприлюднила на особистій сторінці в соціальній мережі Instagram нові кадри, які знову сколихнули мережу через її зовнішній вигляд.

По-перше, артистка обрала сукню вельми цікавого фасону, який зазвичай обирають саме вагітні, щоб приховати округлості. По-друге, вона дивно трималася за свій живіт, наче намагалася його сховати. Звісно, шанувальники одразу ж вирішили, що пара нарешті очікує на дитя.

Настя Каменських вбралась у сукню для вагітних. Скріншот коментарів під публікацією співачки

Варто відзначити, що це може пояснювати відсутність пари в Україні і відверте небажання повертатися хоча б на декілька днів.

Тим часом зіркове подружжя навіть не порушує тему майбутнього батьківства через неактуальність, адже війна в Україні продовжує бути головною темою для обговорень. Нагадуємо, що Потап хотів стати багатодітним батьком про що розповідав журналістам неодноразово.

Популярне зараз

Схожі новини