Як в молодості виглядали Алла Мазур, Ольга Сумська та інші старожили українського шоу-бізнесу: час минув

Український шоу-бізнес, яким ми знаємо його тепер з усіма акторами, артистами і ведучими, почав формуватися на початку 90-х років. Давайте подивимося, як у ті часи виглядали зірки, які стояли у витоків вітчизняного бомонду.

Ольга Сумська

Ольга Сумська у молодості
Ольга Сумська у молодості

Ольга Сумська й донині залишається однією з найбільш затребуваних акторок українського кіно. Свого часу роль Роксолани принесла їй справжню популярність та звернула увагу багатьох режисерів на талант юної артистки. Не останню роль зіграла й зовнішність Сумської — від природи вона має виражені риси обличчя та неповторну харизму. Все говорило про те, що Ольга має великі перспективи в кіно й театрі.

Наталя Могилевська 

Наталя Могилевська у молодості
Наталя Могилевська у молодості

Свого часу Наталя закохувала в себе тисячі чоловіків, які заради її прихильності не жалкували ніяких коштів. Красуня Могилевська була двічі одружена — обидва її чоловіки були київськими бізнесменами. Однак побудувати щасливу родину співачці так і не вдалося. Зараз у свої 46 років вона все ще сподівається зустріти чоловіка мрії та відчути разом з ним щастя материнства.

Ірина Білик

Ірина Білик у молодості
Ірина Білик у молодості

Ця артистка має славу справжньої серцеїдки, адже встигла п’ять разів вийти заміж. Білик була однією з перших українських виконавиць, яка почала знімати кліпи на пісні, чим назавжди вписала своє ім’я в історію українського шоу-бізу. Фанати Ірини, які слідкують за її творчістю з перших кроків, пам’ятають її виразне обличчя до того, як артистка захопилася пластикою.

Алла Мазур 

Алла Мазур у молодості
Алла Мазур у молодості

Важко уявити українське телебачення без Алли Мазур — вона працює в Телевізійній Службі Новин на “Плюсах” з самого початку. З Мазур виросло не одне покоління телеглядачів, а саму журналістку вважають еталоном дикторки й телеведучої.

Надія Мейхер 

Надія Мейхер у молодості
Надія Мейхер у молодо

Надія Мейхер і сьогодні залишається одним з символів краси та привабливості. Однак справжні меломани пам’ятають ще юну вісімнадцятирічну Надю, яка разом з Альоною Вінницькою сформувала перший склад легендарної “ВІА Гри”, яка стала справжнім проривом для вітчизняної естради. 

Читай нас в соцмережах

Поділіться статтею

Популярне

Схожі теми

Останні новини