Володимир Остапчук показав фото у камуфляжі та долучився до Колі Сєрги: будуть разом боронити південь України?

Володимир Остапчук став неймовірно популярним ведучим. Проте зараз, як і більшість українців змушений був змінити свою діяльність. Нещодавно шоумена побачили на військових позиціях. Цікаво, чи дійсно він став до лав ЗСУ?

Володимир Остапчук. Герой цього матеріалу має дуже цікаву історію. Чоловік багато років пропрацював ведучим, але коли на нашу землю прийшла ворожа навала, він не забарився та пішов боронити столицю. Вже було відомо, як будуть себе поводити окупанти на наших землях, але шоумен не злякався.

Згодом, коли велика небезпека полишила Київщину, він зміг знайти себе у новому напрямі: став волонтерити разом з молодою дружиною Христиною Горняк. Не забував також і про свою улюблену справу і продовжував знімати відео розважального характеру, вести свій блог в інстаграмі.

Володимир Остапчук показав фото у камуфляжі

Та зараз діяльність Остапчука круто змінилася. Він одягнув на себе військову форму та пішов до захисників. Разом з Колею Сєргою нині — серед бійців. До речі, учасник “Фабрики зірок” та ведучий “Орла та решки” також пішов воювати. Стояв на варті спокою одеситів, яким досі рф погрожує з Чорного моря.

Колег по шоу-бізнесу нині знову помітили на реальних позиціях серед захисників. Володимир, як і Микола, одягнув військову форму. Ось, що написав про свій досвід ведучий:

“Буде важко, ще якийсь час, але гляньте в очі наших захисників просто зараз… Вони світлі, чисті і мотивовані. Ми не маємо права підвести ЇХ І СЕБЕ. P.S. Був на позиціях ЗСУ у складі Культурного Десанту. Бачив війну зблизька, а НАШУ ПЕРЕМОГУ – впритул.Сміялись, обіймались, стискали руки від люті, відкривали серця і ще раз переконались – УКРАЇНА ЦЕ КОЖЕН ІЗ НАС”

Нагадаємо, що в Остапчука вдома є власне поле бою. Нині його діти з колишньою дружиною Оленою перебувають закордоном. За словами знаменитості, екс-обраниця досі не дає йому нормально поговорити з донькою та сином. Попри всі пропущенні, прохання поспілкуватися з малюками досі ігнорується.

Схожі статті