Екс-учасник Холостячки Андрій Хветкевич розповів про реакцію мами на його заручини з чоловіком: “Шкода”

Колишній учасник Холостячки Андрій Хветкевич не так давно шокував зізнанням про те, що він збирається одружитися з чоловіком. Як на камінгаут чоловіка відреагувала його мама?

У другому сезоні романтичного реаліті-шоу Холостячка Андрія Хветкевича вважали абсолютним фаворитом та лідером. Саме тому раптове рішення Злати попрощатися з чоловіком було шокуючим для безлічі глядачів. Співачка так і не змогла дати раціональне пояснення її вчинку, а тим паче до розмови з матір’ю Андрія, стосунки між ними були дуже гармонічними.

Однак нещодавно спортсмен розставив усе на свої місця. Андрій Хветкевич публічно зробив камінг-аут. Спортсмен віддає перевагу чоловікам.

Андрій Хветкевич розповів про реакцію мами на його заручини з чоловіком

Так, Андрій розповів на особистій сторінці в соціальній мережі Instagram, що збирається одружитися з чоловіком. Його наречений — колумбієць, який також обожнює спорт та ретельно стежить за своїм здоров’ям. На даний момент пара знаходиться у романтичній подорожі, а Андрій тим часом активно відповідає на усі запитання, які накопичилися у його шанувальників.

Так, Андрій розповів на особистій сторінці в соціальній мережі Instagram, що збирається одружитися з чоловіком. Його наречений — колумбієць, який також обожнюю спорт та ретельно стежить за своїм здоров’ям. На даний момент пара знаходиться у романтичні подорожі, а Андрій тим часом активно відповідає на усі запитання, які накопичилися у його шанувальників.

Андрій Хветкевич розповів про реакцію мами на його заручини з чоловіком

Хтось з користувачів мережі дозволив собі пожаліти матір Андрія і написав чоловіку: “Шкода вашу маму”.

Андрій Хветкевич розповів про реакцію мами на його заручини з чоловіком

Однак Андрій на подібні закиди не ображається, а лише відповідає з сарказмом. Як виявляється, зачепити Хветкевича подібним чином неможливо, адже він отримав абсолютну підтримку від своєї сім’ї, і тим паче від мами, яка його дуже любить і точно не змінить своєї думки про сина через його орієнтацію.

Схожі статті