Алла Пугачова з Галкіним за руку вийшла на червону доріжку у жовто-синьому платті: Арестович відреагував

Алла Пугачова. Ця зірка стала просто легендо сцени, яку із задоволенням слухали у країнах всього пострадянського простору. Проте, Примадонна виявилася не такою простою, як всім здавалося на перший погляд.

Артистка, яка приймала нагороду з рук путіна, ще у 2014-му році почала триматися осторонь російської пропаганди, а згодом взагалі пірнула із головою у сімейні справи. Після 24-го лютого разом з обранцем та дітьми виїхала за кордон. Хоча зірка вголос не висловлювала свою позицію, але все одно її фанати розуміли, що за свого милого вона буде горою стояти.

Як виглядає онук Алли Пугачової
Алла Пугачова з Галкіним за руку вийшла на червону доріжку у жовто-синьому платті

До речі, Алла Борисівна сама сказала, аби її зарахували до числа іноагентів, яким тепер вважають Максима Галкіна. Співачка написала, що підтримує свого коханого, адже, як і він не хоче кровопролиття громадян за абсолютно ілюзорні цілі.

А нещодавно спливло її фото у жовто-синьому вбранні. Світлина не є новою, адже була зроблена у далекому 2014-му році. Алла вбралася у кольори нашого прапора й Олексій Арестович прокоментував вчинок зірки через призму засудження тих, хто сіє хейт навколо зірки:

“І ось вона — сила фігури! Я мимоволі його здійснив, почитавши коментарі. Наукове відкриття полягає в тому, що клімакс – це не гормональний період. Це хвороба, що вражає коментаторів соціальних мереж і чомусь (ось загадка) переважно чоловічої статі”

Багато хто у коментарях також підтримав Примадонну.

Цікаво, що у такий скрутний час для родини, коли Максима з усіх боків притиснув уряд, Пугачова повернулася у свій замок. Знаменитість мотивувала це тим, що хоче, аби діти навчалися у своїй школі, до якої звикли.

Нагадаємо, що двійнята Ліза та Гаррі є рідними дітьми артистів, проте їх народила не співачка, а сурогатна мати. Дізнайтеся більше про цю родину у відео:

Схожі новини