Олександр Еллерт переїхав у США заради майбутньої дитини? Переможець Холостячки розповів про вагітність

Знаменитий український гуморист близько місяця тому сколихнув мережу раптової заявою про те, що покидає Україну та перебирається до Штатів. Спочатку фанати сподівалися, що комік покинув батьківщину заради гуманітарних цілей, але судячи з усього, він збирається залишатися там надовго, адже навіть в дописі до свого акаунта вказав своє місцеположення — Сполучені Штати Америки.

Олександр Еллерт розповів про вагітність

Олександр Еллерт
Олександр Еллерт розповів про вагітність

Варто відмітити, що позаду зірка залишив лише завершений етап свого життя. Вся справа в тому, що він не тільки розірвав стосунки з Ксенією Мішиною, і так і не зміг їх відновити, але і втратив роботу. У своєму інтерв’ю Славі Дьоміну зірка зізнався, що вже давно не співпрацює з Кварталом.

Судячи з усього, у знаменитості багато друзів у Штатах, адже він постійно з кимось проводить час. Не проти Олександр і дитячої компанії. Нещодавно він оприлюднив на особистій сторінці в соціальній мережі Instagram декілька відео, на яких показав хлопчика, з яким він снідав у кафе.

Олександр Еллерт розповів про вагітність

Дитина приймала їжу вельми незвичайним способом — обмакувала картоплю фрі у молочному коктейлі. Еллерт був настільки враженим, що почав жартувати про вагітність хлопця.

Мовляв, тільки у вагітних може бути така дивна харчова поведінка. Щоб не бути голословним, він спробував картоплю з молочним коктейлем і був неприємно вражений результатом.

Нагадуємо, що не так давно Ксенія Мішина заявила про те, що не хоче бути асоційованою з колишнім обранцем Олександром Еллертом. Для фанатів досі залишається загадкою що сталося між екс-парою.

Схожі новини