Обстрижена коса, перуки і шви: овдовілий чоловік Руслани Писанки розповів правду, як доживала ведуча

Цього липня всю Україну потрясла новина про те, що померла Руслана Писанка. Нині овдовілий чоловік згадує, як провів з коханою останні дні та якою була його обраниця у переддень страшної події.

Руслана Писанка. Героїня цього матеріалу пішла з життя цього року, у липні. Зірка до останнього нікому не говорила про те, чим насправді хворіла. Навіть колеги з дивувалися, тому що сталося: всі знали, що ведуча має проблеми з ногою, але ніхто не міг повірити, що саме ця історія могла привести до кончини.

Лише через певний час стало відомо, що насправді у знаменитості була онкологія. Коли Руслана тільки приїхала до Німеччини на лікування, спеціалісти давали їй великі шанси на одужання. Ігор Ісаков, обранець ведучої, зміг виїхати за кордон до милої і прибув у той момент, коли їй робили вже третю “хімію”.

Овдовілий чоловік Руслани Писанки розповів правду, як доживала ведуча

Писанці він привіз кілька перук, капелюшків. Це було непросто для чоловіка. Ніколи не забуде обранець зірки і про те, як підстриг волосся дружині, і як знімав шви на нозі у підвалі, адже місцину, де проживало подружжя — почали обстрілювати російські війська.

Втім, останній день Ігор і Руслана провели у спокої та щасті. За словами коханого ведучої, вона після операції стала почувати себе трохи легше та навіть змогла поїхати на ярмарок. Після цього подружжя варило борщ, мріяло, як зустрічатиме наступні дні та чим буде займатися. Проте, диво закінчилося дуже швидко. Артистка знепритомніла ввечері. Лікарі одразу забили тривогу і покликали проститися Ісакова з милою. Чоловік розповідав, що не одразу зрозумів, що її більше немає у живих. Йому здавалося, що дружина просто заснула, але цей сон виявився вічним.

Овдовілий чоловік Руслани Писанки розповів правду, як доживала ведуча

Нагадаємо, що Писанка вийшла заміж у 2012-му у віці 47-ми років. Для неї це був по-справжньому щасливий шлюб. Та ось спільних діток Господь цій родині не дав. Ведуча добре прийняла сина коханого від його першої дружини. Стала хлопцеві справжньою подругою, навчила його готувати.

Схожі статті