Волонтери показали будинок соліста “Другої ріки”: маєток Валерія Харчишина перетворився на згарище

На початку війни Київщина була одним із перших регіонів, яке потрапило під окупацію. Від ворожих обстрілів було зруйновано багато будинків мирних громадян. Валерій Харчишин, фронтмен гурту “Друга ріка”, мав заміський дім у місті Гостомель, яке знаходиться за 33 кілометри від Києва.

Разом із волонтерами добровольчого, будівничого батальйону, співак розбирав залишки свого будинку та показав, на що перетворився дім, де колись, у мирний час, мешкав артист зі своєю сім’єю. Фото зруйнованої домівки виконавець вже публікував у своєму інстаграмі та їх можна знайти у вільному доступі в інтернет-мережі. На світлинах можна побачити, що будинок зруйнований просто вщент, а вся територія перетворилась на згарище.

У своєму інстаграмі Валерій написав сумний та зворушливий пост, що цей будинок — частина його життя. У ньому він виховував своїх синів та усі зароблені на концертах гроші вкладав в будівництво цього дому, під Гостомелем. Артист зазначив, що ворожа армія нищить все, що бачить на своєму шляху і тепер у його дітей немає батьківської хати, куди б вони могли повернутись. Але також співак зауважив, що ніхто не здатен зламати ні його волю, ні  українського народу і що він обов’язково відбудує хоч сотню таких будинків у майбутньому.

Артист навіть має підозру, що потрапляння снаряда прямісінько в його дім не було випадковістю, а результатом співпраці недоброзичливців з окупантами. Виконавець навіть звернувся до поліції, щоб передати розслідування до рук правоохоронців.

Добровольці з батальйону “Добробат” залучилися допомогти артисту розбирати завали та опублікували фото робочого процесу на своїй сторінці у фейсбуці.

Маєток Валерія Харчишина перетворився на згарище

“Ворожі снаряди не обирають, чию нищити домівку”, — написали волонтери.

Нагадаємо, що один із синів Валерія Харчишина зараз несе службу у рядах ЗСУ.

Схожі новини