Діти кар’єрі не перешкода: успішні багатодітні зірки, крім Каті Осадчої та Олі Фреймут, хто не покинув сцену

Життя людини перевертається на 360 градусів, коли на світ народжуються діти. Доводиться міняти звички, режим та ритм дня, а інколи навіть й роботу. Артисти українського шоу-бізнесу не виключення та інколи ставалося так, що зірки відмовлялися від своєї популярності та з головою пірнали у виховання дітей. Але є приклади, коли навіть декілька дітей не завадили будувати кар’єру.

Катя Осадча

Яскравий приклад супер-мами, якій вдається віртуозно поєднувати виховання дітей та роботу на телебаченні. Осадча має трьох дітей: старший син вже дорослий юнак, який майже не потребує материнської опіки, але наймолодшому виповнився лише рік, а діти в такому віці повністю залежать від мами. Каті вдається встигати скрізь: бути ведучою проєкту “Голос Країни”, керувати фондом допомоги “Знайти своїх”, слідкувати за собою і за фігурою, а також займатися вихованням двох маленьких дітей.

Катя Осадча вдало поєднує кар'єру телезірки з вихованням дітей
Катя Осадча вдало поєднує кар’єру телезірки з вихованням дітей

Оля Фреймут

Популярна телеведуча Оля Фреймут має з Осадчою схожу ситуацію. Старша донька знаменитості, Злата, давно проживає окремо від мами та навчається за кордоном. Але пані Оля має ще двох дітей, яким зараз 6 і 7 років. Сьогодні ведуча перебуває з малечею в евакуації за кордоном, але до війни Фреймут активно займалася роботою на телебаченні, яку вдало поєднувала з доглядом за родиною.

Оля Фреймут успішна ведуча і мама трьох дітей
Оля Фреймут успішна ведуча і мама трьох дітей

Андрій Доманський

Найбагатодітніший батько в українському шоу-бізнесі — Андрій Доманський. Ведучий має п’ятьох дітей від трьох різних дружин. Оскільки виховання дітей, переважно, лежало на плечах жінок, знаменитості вдалося збудувати успішну кар’єру, завдяки якій Доманський може фінансово допомагати усім своїм дітям. Андрій запевняє, що для нього важливо, щоб ніхто зі спадкоємців не залишився без уваги.

Усі діти Андрія Доманського схожі на зіркового батька
Усі діти Андрія Доманського схожі на зіркового батька

Віктор Павлік

Один із головних ловеласів української естради не переплюнув Доманського у кількості дітей, але дав фору у кількості офіційних дружин. Від чотирьох жінок Павлік має чотирьох дітей, але попри ситуацію ніколи не збирався відмовлятися від популярності.

Віктор Павлік має чотирьох рідних дітей від чотирьох різних жінок
Віктор Павлік має чотирьох рідних дітей від чотирьох різних жінок

Схожі новини