Христина Соловій нарвалася на ревнощі через палкі поцілунки з Жаданом: як відреагувала дружина поета?

Тривалий час шанувальники Христина Соловій могли спостерігати небувалий вплив Святослава Вакарчука на її творчість. Помічалися ці нюанси і в текстах, і у нотах.

Христина вже понад декілька років не співпрацює зі своїм колишнім продюсером, і лише нещодавно шанувальники стали свідками того, як репертуар артистки кардинально трансформується. Після початку повномасштабної війни в Україні Христина Соловій поповнила свій альбом новими, досить незвичними хітами.

Христина Соловій нарвалася на ревнощі

Однак, нещодавно їй вдалося дійсно здивувати публіку: співачка знялася у відеокліпі разом з відомим українським поетом Сергієм Жаданом. Робота вийшла естетичною та неоднозначною.

Ба більше, у відеоряді є кадри, на яких виконавиця цілується з головним героєм. І сцени вийшли вельми романтичними та ніжними.

Варто відмітити, що зірка української літератури одружений, тому було досить незвично бачити його в такому амплуа. Тим не менш, дружина Жадана ніяк не відреагувала на роботу з його участю.

Натомість про ревнощі заговорили вірні шанувальниці автора, які почали масово залишати коментарі під кліпом Христини Соловій про свої почуття та враження від побаченого.

Христина Соловій нарвалася на ревнощі

До речі, робота отримала досить різні оцінки від користувачів мережі: комусь здався дивним вибір головного героя, а хтось був буквально у захваті від побаченого.

Але так чи інакше, реліз нового кліпу Христини наробив багато шуму в медіа просторі та отримав досить високі оцінки від колег виконавиці, які активно діляться ними на особистих сторінках в соціальній мережі Instagram.

Схожі новини