Куди з радарів зник Михайло Заливако? Чим займається “Холостяк” після розриву з Анною Богдан

Михайло був представлений на шоу, як бізнесмен, він займався машинним бізнесом у Харкові, це його рідне місто і на початку шоу він навіть і не збирався переїжджати до Києва, але, кохання та обставини вирішили за нього. Тому. після того, як на шоу “Холостяк” Михайло обрав Анну Богдан, вони почали жити разом у столиці та будувати своє сімейне життя.

Куди зник Заливако

Звісно, спочатку було не легко, оскільки всі знають правила шоу – поки не вийдуть в ефір всі випуски, на публіку разом виходити заборонено. Тому живучи в одній квартирі Аня та Міша мали деякі складнощі у прогулянках та зустрічах поза домом. Але цей період вони називають – пригодою, адже був такий азарт та зацікавленість не попастися на очі та при цьому зробити це якось романтично.

Та пара не змогла пройти крізь складнощі війни, тому, влітку цього року Анна Богдан та Заливако розійшлися за спільним бажанням. І на деякий час Михайло взагалі зник з радарів. Було невідомо, де він, чим займається, з ким живе, що робить та інші питання.

Та згодом, виявилося, що Міша активно займається волонтерською діяльністю і на соцмережі у нього просто не було часу. Тож, нікуди він не втік, як думали багато людей, а просто вирішив робити добрі справи тихо. Також, Михайло не відмовляв собі й у відпочинку. Чоловік відвідав Італію та інші країни світу.

Але цей відпочинок був ще й робочим, оскільки Заливако запусти свій власний бренд одягу, тому йому було потрібно їздити та самому обирати матеріали для пошиття одягу, контролювати, закупати, домовлятися. Тобто весь цей час Михайло без діла не сидів. Він розвиває власний бренд, а також не забуває про волонтерство і допомогу ЗСУ.

Схожі новини