На старшу сестру Злату не схожа зовсім: Оля Фреймут показала свою молодшу доньку від третього чоловіка

Оля Фреймут не тільки популярна журналістка та телеведуча, а й багатодітна мама. У свої сорок зірка має трьох дітей від двох різних чоловіків. Від першого чоловіка, британця Ніла Мітчелла, Оля виховує 16-річну доньку Злату. Дівчина вже самостійна леді та проживає від зіркової мами окремо. Підліток навчається в Америці та, на відміну від Фреймут, має репутацію бунтарки. Рідний батько Злати проживає у Лондоні, де останніми часом часто помічали й пані Олю.

Родина телеведучої Олі Фреймут
Родина телеведучої Олі Фреймут

У 2017 році телеведуча одружилася з генеральним директором “Нового Каналу” Володимиром Локотко. Весільна церемонія та офіційний розпис у РАЦСі відбулася вже після народження другої спільної дитини, доньки Євдокії. За рік до у пари народився син Валерій. Оля не часто показує у соціальних мережах своє особисте життя та родину. Але нещодавно в інстаграмі зірка опублікувала відео з молодшою дочкою.

Відео було знято на свято Миколая ще до війни, коли зіркова сім’я знаходилася у Києві. Євдокія дуже схожа на Фреймут та має такі ж блакитні очі та біляве волосся. Проте малеча зовсім не схожа на свою старшу сестру Злату. Можна помітити, що навіть вдома Ольга вдягає меншу доньку як справжню леді: білесенькі колготки, рожеву сукню та зібране бантом волосся. Телеведуча і сама звикла виглядати, як панянка та не дозволяє собі витіюваті вбрання чи зачіски.

Оля Фреймут віддає перевагу стриману та жіночому стилю
Оля Фреймут віддає перевагу стриману та жіночому стилю

Чого не можна сказати про найстаршу дитину знаменитості. Злата часто потрапляє під обговорення підписників, публікуючи відверті та провокативні знімки з декольте до поясу чи у короткій спідниці. Дівчина вирішила не йти стопами знаменитої мами та дозволити собі життя поза правилами суворого етикету.

Старша донька Олі Фреймут Злата
Старша донька Олі Фреймут Злата

Нагадаємо, що найбільшу популярність Олі Фреймут принесла роль ведучої у програмі “Ревізор”.

Схожі новини