“Просто не можемо один одного витримувати”: Полякова розповіла правду про розлучення з 60-річним чоловіком

Минулого року Оля Полякова розповіла багато невідомих деталей про свій шлюб з Вадимом Буряковським у рамках програми “Дорослі дівчата”. Зокрема, співачка повідала, що навіть декілька разів думала про розлучення зі своїм благовірним, але знаходила для себе безліч причин, щоб не йти від нього.

Після початку повномасштабної війни в Україні зірка була вимушена евакуювати своїх доньок за кордон та розстатися з чоловіком, так як Вадим доєднався до лав територіальної оборони. Пізніше артистка дізналася, що хтось пускає чутки про її розлучення.

Оля Полякова вперше прокоментувала чутки про розлучення з чоловіком

Родина Олі Полякової
Оля Полякова вперше прокоментувала чутки про розлучення з чоловіком

У новому випуску ток-шоу співачка вперше прокоментувала ці плітки та спростувала їх. Однак, співачка зізналася, що її взаємини з благовірним дійсно зазнали сильних змін. Зокрема, подружжя сильно відвикли одне від одного, тому в сім’ї багато конфліктів.

“Ми відвикли один від одного. Сваримося так, що просто не можемо один одного витримувати, тому що звикли жити на відстані”, — зізналася артистка.

Ба більше, співачка взагалі не впевнена, що їй таки вдасться зберегти свій шлюб. Втім, вона сподівається, що вони все ж таки вони зможуть звикнути і знову стануть міцною родиною, як до повномасштабної війни.

Варто відзначити, що Маша підтвердила слова Олі Полякової і зізналася, що навіть в неї запитували, чи дійсно співачка розлучилася з Вадимом Буряковським. Хто саме став причиною поширення даної інформації артистка не встановила. Тим не менш, Оля публічно звернулася до аудиторії та попросила припинити поширювати недостовірні дані.

Схожі новини