Неля Шовкопляс з “Сніданку” повідомила про поповнення і показала новонароджену: “Щоб всі так народжували”

Красуня Неля Шовкопляс стала частиною українського шоу-бізнесу лише декілька років тому, але його вже неможливо уявити без сонячної та радісної телеведучої, яка з’являється на екранах глядачів ледве не щоранку.

Неля Шовкопляс повідомила про поповнення

Неля Шовкопляс повідомила про поповнення
Неля Шовкопляс повідомила про поповнення

Як і більшість знаменитостей, Неля активно веде особисту сторінку в соціальній мережі Instagram, адже це потужна платформа для просування свого обличчя, бренду, тощо. Втім, Шовкопляс здебільшого публікує фотографії особистого характеру, де постає у природній для себе обстановці: разом з синами, друзями, родиною, тощо.

Натомість свого коханого чоловіка Неля не поспішає демонструвати користувачам, адже він обрав непублічний образ життя.

Натомість у її мікроблозі можна часто побачити людей, з якими зірка проводить багато часу разом. Наприклад, не так давно телеведуча публічно привітала своїх друзів з поповненням в родині. Неля оприлюднила на особистій сторінці в соціальній мережі Instagram спочатку кадри з пологового, а потім фотографію, яку батьки зробили вдома. У розділ сторіз потрапило і маленьке привітання, яке друзі відправили родині.

Неля Шовкопляс повідомила про поповнення

Нагадуємо, що не так давно глядачі могли помітити зникнення Нелі Шовкопляс з ранкових ефірів. Дана ситуація пояснюється тим, що телеведуча захворіла, а їй на заміну прийшла не менш талановита журналістка Олена Квітка. Втім, керівництво “Сніданку з 1+1” обіцяє, що повернуть в ефіри і Нелю Шовкопляс, і Людмилу Барбір. Та поки що фанатам Нелі доводиться лише сумувати за нею та згадувати про кумира у коментарях під публікаціями на акаунті ранкового шоу.

Популярне зараз

Схожі новини