Благодійні лоти: Женя Кот з дружиною продають зустріч із собою, привітання, майстер-клас та багато чого іншого

Євген Кот відомий український танцюрист та хореограф, який став дуже відомий завдяки шоу "Танці з зірками", де неодноразово отримував кубок переможця. А тепер, продає зустріч із собою.

Євген досить активно веде свій instagram, де досить часто спілкується з підписниками, до того ж досить відверто, він не соромиться, нічого не приховує та залюбки демонструє своє життя. Як відомо, зараз проєкти розважального контенту не знімаються, тому, Женя фактично залишився без роботи, але він не надто замучується, адже може проводити майстер-класи, а також у нього з’явилось багато часу для волонтерства та благодійності. І разом зі своєю дружиною Наталією Татаринцевою він здійснює свої соціально-важливі задуми.

 

Євген Кот з дружиною створили благодійні лоти
Євген Кот з дружиною створили благодійні лоти

Днями Євген Кот разом з дружиною вийшли на відверте спілкування з підписниками, вони відповіли на особисті питання про стосунки та особисте життя, де торкнулися теми кохання та міцності стосунків, а також, тема зайшла про Влада Яму, і Женя розповів, що з ним не спілкується та не засуджує. І ще аудиторія хореографа дуже хоче особисту зустріч з ним та його дружиною, а також, майстер-клас.

І саме тому, Наталя та Євген вирішили влаштувати благодійні лоти, їх 7.

  • Привітання від Жені та Наталі
  • Жива зустріч вдвох
Лоти від Кота
Лоти від Кота
  • Майстерманд вдвох
  • Прийти на зйомки за лаштунки
Лоти від Євгена Кота
Лоти від Євгена Кота
  • консультація по харчуванню
    Індивідуальне тренування
  • Спільний танець
Благодійні лоти Євгена Кота
Благодійні лоти Євгена Кота

Отже, такі позиції має родина Жені Кота й Наталі Татаринцевої на аукціоні, гроші з яких, підуть на допомогу ЗСУ. Це дуже гарна можливість зустрітися з кумирами та допомогти українській армії. Тож, у прихильників Кота є гарна можливість взяти участь у благодійності та здійснити своє заповітне бажання, бо можливо, хтось мріє про це все життя.

Схожі статті

Знову червона помада: Тіна Кароль повернулася до колишнього образу – але виглядає вже інакше

Співачка Тіна Кароль не перестає вражати своїх шанувальників постійною зміною образів. Не встигли обговорити один, як усе кардинально змінилося.

Вікторія Сміюха з “НеАнгелів” вперше стала мамою за кордоном: про вагітність не знала навіть Слава Камінська

Після раптового зникнення, у житті другої учасниці "НеАнгели" Вікі Сміюхи відбулися значні зміни. Сама артистка мовчить, але іноді її "прориває".

Так як було вже не буде: Тіна Кароль вразила кардинальною зміною стилю – Дан Балан обділив реакцією

Співачка Тіна Кароль останнім часом радує своїх шанувальників величезною кількістю своїх фотографій, на яких з'являється в оригінальних образах.

Була схожа на Меріл Стріп, а стала копією Мерилін Монро: Ольга Фреймут вразила змінами у зовнішності

Знаменита українська телеведуча Ольга Фреймут опублікувала нові знімки та вразила мережу своїми змінами у зовнішності. Усі деталі в нашій статті.

Нікіта Добринін відсвяткував день народження з сином й поділився планами на Новий рік: “Нічого грандіозного”

Шоумен Нікіта Добринін розповів про свої плани на зимові свята. Чоловік не хоче відмічати Новий 2024 рік пишно та пафосно. А свій день народження він провів з сином.

МастерШеф-12: хто переміг у фіналі шоу і став найкращим кухарем – Ольга Рябенко чи Валерія Матрохіна?

Нещодавно відбувся фінал МастерШеф-12 від 30.12.2023. Переможець вже визначений і ви можете дізнатися, хто переміг МастерШеф. Детальніше у статті.