Людмила Барбір розповіла секретний рецепт борща, який готувала разом з сином: кулінарна душа Сенічкіна оцінить

Людмила Барбір улюблениця глядачів, яка вже багато років є незмінною ведучою "Сніданку з 1+1". Її кодега харизматичний Руслан Сенічкін, який, до речі, дуже захоплюється кулінарією, тому він є одним з судей страв Люди.

Не секрет, що Людмила є уродженкою Буковини, Карпати – це її дитинство та велика частина її душі, яку вона дуже цінує. Щороку Барбір їздить на свою маленьку батьківщину до бабусі, адже довго без гірського повітря зірка 1+1 не може. Їй важливо відчувати цей свіжий запах природи, там, Люда набирається життєвих сил та енергії. В одному з давніх інтерв’ю Люда казала, що вона дуже полюбляє не тільки гори, а ще й ліси, тому, у своєму містечку Вижене, вона знає всі “грибні місця”. А сама атмосфера лісу дуже її розслабляє, там вона відчуває єдність з природою та дуже хоче бути там частіше.

Людмила Барбір розповіла про борщ

Також Люда вважає, що таких смачних страв, як на Буковині більше немає ніде і це факт. Оскільки на Буковині люблять готувати досить ситні та колоритні українські страви. І навіть звичайний борщ там не такий. Для Люди він особливий на смак, оскільки його вона пам’ятає ще з дитинства. Тому, вдома Барбір залюбки готує борщ за особливим Буковинським рецептом, коли має на це час.

Так, під час ефіру “Сніданку з 1+1” Люда готувала запіканку, але її розмови були ще й про Буковинський борщ, звісно, сімейного рецепту вона не розсекретила, але сказала, що там є незвичайні інгредієнти, що й роблять його особливим. Також Барбір поділилась, що її син вже сам вміє готувати борщ.

Людмила Барбір розповіла про спільне приготування борща з сином

“Звісно, готував він під моїм наглядом, та скажу вам, що борщ за секретним рецептом вийшов чудовим” – зізналась Людмила.

Ще жінка додала, що сина взагалі тягне на кухню, він залюбки прибігає на кухню та допомагає матусі приготувати щось смачненьке. Та й борщ навіть сам готує, тож, можливо у Люди росте кулінар. Тоді це буде копія Руслана Сенічкіна, який просто обожнює готувати різноманітні страви, і навіть, має власну книгу рецептів.

Популярне зараз

Схожі новини