20-річний Роман Сасанчин показав своїх батьків з онучкою Елізабет: вже рік як бабуся і дідусь

Час надзвичайно швидкоплинний. Найкраще ця закономірність прослідковується у тому, наскільки швидко ростуть діти. І якщо батьки не завжди помічають різкі та кардинальні зміни у своїх дітях, то, як кажуть, чужі діти швидко ростуть. Особливо це помітно, коли дитина росте на очах мільйонів людей.

Так сталося і з Романом Сасанчиним, українським співаком, переможцем талант-шоу “Голос.Діти” і дорослого “Голосу”.

Роман Сасанчин у дитинстві
Роман Сасанчин у дитинстві

Починаючи з десяти років хлопець почав пробувати свої сили у вокальному шоу, однак тоді жоден із суддів не взяв Романа у свою команду. Втім вже через три роки він досягнув своєї мети й переміг на знаменитому в Україні телевізійному вокальному шоу “Голос.Діти”, а через п’ять років – на дорослому “Голосі”. І все це в однієї тренерки – у відомої поп-діви Тіни Кароль.

Ось так, фактично, він виріс на очах мільйонів українців. Згодом стало відомо про те, що Роман почав стосунки зі старшою на чотири роки дівчиною Іванною. Пара познайомилась у 2020 році.

Найбільшим сюрпризом для фанатів співака стала новина про те, що у тоді ще дев’ятнадцяти річного юнака, найближчим часом має народитись донька. Незадовго до пологів Іванни пара розписалась у РАГСІ.

І ось сьогодні співак опублікував на своїй сторінці в Instagram фото маленької однорічної донечки із бабусею та дідусем.

Скріншот зі сторіс
Скріншот зі сторіс

Прикметно, що дружина хлопця та донечка Елізабет ще на початку повномасштабного вторгнення росії на територію України виїхали до Польщі. Саме тому зустрічі із найближчими для молодого тата є такими рідкими та цінними.

Популярне зараз

Схожі новини