Де і як живе співаючий ректор Михайло Поплавський, який непроти попіаритися на молодих студентках

За своє життя Михайло поплавський приміряв на себе багато ролей, але найкраще йому далася роль "співочого ректора" власного навчального закладу.

На початку професійного життя він працював машиністом електровозу на шахті у Горлівці. А згодом поїхав підкорювати столицю.

Заснувавши “Університет культури”. Михайло Поплавський почав готувати студентів до дорослого життя. Таким чином на сцену разом з ним виходили підтанцьовки з струнких довгоногих дівчат-студенток. Саме ці підтанцьовки постійно витягали шоу “співочого ректора”. Над сценічними образами та рекламою Михайла Поплавського також працювали його студенти та випускники. Сам колишній ректор називав це здоровою конкуренцією.

Звісно, що натовпи юних красунь породили чутки про те, що Поплавський розлучився з другою дружиною і тепер живе з довгоногою білявкою. Посприяло такому іміджу колишнього ректора і те, що його другу дружину ніхто не бачив. А от з першою він розлучився після 1,5 років спільного життя. Вона досі згадує про чоловіка і розповіла чому вони розлучилися. Виявляється, в молодості Михайло поплавський був тим ще фантазером.Першій своїй дружині Людмилі він пообіцяв поїздку за кордон і дуже красиво загравав.

Перша дружина Михайла Поплавського
Перша дружина Михайла Поплавського

Другу дружину “співочого ректора” теж звуть Людмила, але про неї нічого не відомо.

За час перебування на посаді ректора Михайло Поплавський встиг заробити на двоповерховий маєток у Бортничах та розкішний представницький Mercedes. Примітно, що ставши депутатом, він “забув” задекларувати всю цю розкіш і виявилося, що живе колишній ректор у невеликій квартирі площею 76 квадратних метрів.

Маєток розташований на березі озера і має приватний вихід до води. Всередині  помешкання “співочого ректора” теж вражає: просторі кімнати, великі тераси і сяюча кухня.

Маєток Михайла Поплавського
Маєток Михайла Поплавського

Зараз колишній ректор і депутат мріє переїхати в село і зайнятися агробізнесом. Поки що цим займається син ректора, але згодом він планує всім займатися сам і не підпускати родичів до своєї діяльності.

Схожі новини