Олена Зеленська двічі народила: як виглядають син і дочка президента Володимира Зеленського та де вони живуть

Президентське подружжя Володимира та Олени Зеленських приклад справжнього та щирого кохання. Олена подарувала Володимиру двох прекрасних дітей. Де вони зараз? Як виглядають? Дізнавайтеся в нашому матеріалі.

Історія кохання майбутньої пари розпочалася ще в шкільних роках, коли Олена Кияшко залишила великий слід в серці Володимира Зеленського на все життя. У 2003 році вони зіграли весілля.

Цікавим фактом є те, що Володимир не наважувався робити пропозицію Олені, адже шлюб завжди асоціювався у молодого чоловіка з дітьми, з якими він поспішати не хотів. Сама жінка теж не наполягала на цьому. Тому зустрічалися закохані аж цілих 8 років.

Проте не так сталося, як гадалося. Після весілля пройшов лише рік й дружина Олена подарувала майбутньому Президенту України донечку Олександру. Зараз дівчинці 18 років. Син Кирило з’явився на світ у 2013 році. Зараз йому 10.

Олександра Зеленська дуже творча дівчинка. Має хороше почуття гумору та навіть у 2016 році встигла взяти участь в шоу “Розсміши коміка. Діти”, де виграла суперприз – 50 000 грн. Суддею був і батько дівчинки, який зізнається, що нічого не знав і це було повною несподіванкою.

Олександра Зеленська з батьками

Зараз Олександра є студенткою одного із вишів в Україні. Цікаво, що дівчинка прийняла тверде рішення залишитися вдома і нікуди не їхати. Обрала гуманітарну спеціальність, яку саме мама Олександри не розкрила.

Кирило Зеленський зараз школяр. Хлопчик не публічна дитина, а тому не любить з’являтися з батьками на публіці. Та й сам хоче, щоб про нього мало розповідали. Тому батьки так і роблять. За словами першої леді, син не любить вчитися в школі влітку, проте завжди старається отримувати знання та гарні оцінки.

Кирило Зеленський зі своєю родиною
Кирило Зеленський зі своєю родиною

Популярне зараз

Схожі новини