Більше не білявка: телеведуча Лідія Таран кардинально змінила імідж під Новий рік

У передчутті Нового року телеведуча Лідія Таран вирішила поекспериментувати з зовнішністю.

І, відповідно, залишити нарешті минуле у минулому. А Новий рік зробити по-справжньому новим і не лише на календарі, а й у зовнішності та житті.

Зірка “плюсів” показала прихильникам два образи. Один з них звичний, де Лідія Таран білявка. а інший – новий, де ведуча з темним волоссям. під знімками вона поцікавилася який образ краще.

Тут думки прихильників розділилися. Одним більше сподобався образ з темним волоссям, але були коментарі, що краще взяти світліший відтінок. Але були і такі. кому сподобався саме такий відтінок і вони навіть зауважили. що телезірка помолодшала.

Проте були і ті, хто не хоче аби улюблена телеведуча змінювалася і просили її залишитися білявкою.

Були серед підписників і ті, кому Лідія Таран з темним волоссям нагадала 16-річну однокласницю її сина і просто молоду привабливу дівчину. До того ж так Лідія Таран виглядає виразніше.

Але прихильники, все ж, судячи з відповідей, більше звикли до ведучої-блондинки. Хоча декому навіть стало цікаво який вигляд все ж матиме Лідія Таран з темним волоссям, адже на перший погляд такий колір прородніший.

Зазначимо, що це не перша зміна іміджу ведучої. раніше вона поділилася світлиною, на якій їй 20 років і у неї коротка стрижка та руде волосся. Тоді Лідія Таран теж замислювалася про зміну іміджу.

Тоді прихильникам теж не дуже сподобалося це рішення і ведуча вирішила залишитися білявкою.

Раніше телеведуча каналу “1+1” показала, як проводить свята в горах. Зірка телебачення поділилася, що хоча сніг там штучний, проте це не заважає кататися. за чим, власне, і поїхала на Різдво Лідія Таран.

Схожі новини