Ані Лорак зменшила губи? Співачка показала свої оновлені вуста та похизувалася їхньою новою формою

Відома російська співачка Ані Лорак, як і більшість її колег, регулярно звертається до естетичної медицини. Зірка не відмовляє собі ні в процедурах, ні в іньєкціях краси. Останні декілька років користувачі мережі звертали свою особливу увагу саме на губи артистки, які почали збільшуватися в розмірах.

Не вистачало Лорак критики стосовно її ставлення до Батьківщини, так ще й дісталося через її зовнішній вигляд. Далеко не всім сподобалося, як виглядає обличчя співачки через її захоплення косметологією.

Ані Лорак змінила форму губ та похизувалася результатом

І на цей раз Ані Лорак, здається, прислухалася до своїх підписників, адже нещодавно з’явилася у кадрі з помітно зменшеними губами. Так, співачка оприлюднила на особистій сторінці в соціальній мережі Instagram декілька відео, на яких показала, що її верхня губа повернулася до свого натурального вигляду, стала більш рельєфна та має відому всім форму, з якою Лорак ходила в молодості.

Ані Лорак змінила форму губ та похизувалася результатом

На інших відео також можна помітити, що губи Кароліни набагато менші, ніж зазвичай.
Не приховається від погляду фанатів і стрункість виконавиці. Рік тому Ані Лорак активно критикували через набрано увагу, коли кадри з її виступу в Арменії потрапили до мережі.

Маючи зайві кілограми, Лорак не відмовила собі у короткій сценічні сукні, що в комплексі дало вельми поганий результат.

Нагадуємо, що декілька тижнів тому Лорак вперше представила публіці свого нового бойфренда Ісаака. Іспанець працює тренером по йозі та медитаціям і надає послуги вельми небідним людям.

Схожі новини